İstanbul Saraçhane Suriye mitingi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birkaç saattir Twitter'da dolaşan bir fotoğraf iddialara göre saat 17.00'de İstanbul Saraçhane'de miting yapacaklar.

E7TRYK7WYAEh4DK.jpg

Haber kesin değildir!

Son düzenleyen: Moderatör:
Suriye'ye giderseniz beleş nargile ve jöle vereceğiz dersek koşa koşa giderler.

Bu kaynağı olmayan haberlerden yola çıkarak yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Nitekim bu tür bir görsel 2019 yılında da kullanılmış. Sakin olmakta fayda var.

umit-ozdağ.jpg
suriye-miting.jpg

Bu kaynağı olmayan haberlerden yola çıkarak yorumda bulunmayı doğru bulmuyorum. Nitekim bu tür bir görsel 2019 yılında da kullanılmış. Sakin olmakta fayda var.

Eki Görüntüle 1119677Eki Görüntüle 1119679
Bu tür görsel ve haberler %99 galeyana getirmek için hazırlanıyor. Böyle bir şey olduğu belliydi.

Bu kaynağı olmayan haberlerden yola çıkarak yorumda bulunmayı doğru bulmuyorum. Nitekim bu tür bir görsel 2019 yılında da kullanılmış. Sakin olmakta fayda var.

Hep de ayın 27'sinde yapmayı planlıyorlar.

Utanmasalar Türk istemiyoruz diye miting falan yapacaklar. Kendi ülkemde mülteci gibiyim, kötü durumdayız.
Yakında yaparlar onu da. Bir videoda kafa keseceğim diyen bir Suriyeli vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kaynağı olmayan haberlerden yola çıkarak yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Nitekim bu tür bir görsel 2019 yılında da kullanılmış. Sakin olmakta fayda var.

Kesin bir bilgi değildir demiştim zaten. Neden herkes suriyelileri öldürme yolu arıyor :D

Siz kimin ülkesinde kime atarlanıyonuz? Pardon, Reisimiz size izin vermişti.

Ben başkan olsam ve böyle bir miting görsem alırım elime mg42 hiç acımam. Onların Türklere verdiği zararın daha fazlasını verirdim. Sonra da ülkelerine defolup gönderirim. İster ölsünler ister acı çeksinler umrumda değil. Türkler artık daha rahat yaşayacak diye de sevinirdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı