İstanbul/Şişli internet önerisi

OkanDif

Hectopat
Merhaba dostlar, ben Şişli'de oturuyorum. Bu civarlarda hangi internet altyapısı daha iyi kullanan bilen arkadaşlar varsa bir yardımcı olsun lütfen. Şimdiden çok teşekkür. TTNET ile sözleşmemi iptal edeceğim, parası neyse vereceğim çıkıcam.

Merhaba dostlar, ben Şişli'de oturuyorum. Bu civarlarda hangi internet altyapısı daha iyi kullanan bilen arkadaşlar varsa bir yardımcı olsun lütfen. Şimdiden çok teşekkür. TTNET ile sözleşmemi iptal edeceğim, parası neyse vereceğim çıkacağım.

TurkNet'in Şişli performansı güzel. Şişli'de oturduğum dönem zarfında gayet memnundum.

Altyapı kontrolü sağlayarak hangi firma kaç hız veriyor bakabilirsiniz sonrasında arasında firmaların ne kadar iyi olduğunu etrafınızda oturan bina komşularına vs. sorarak seçim yapabilirsiniz böyle daha sağlıklı olacaktır.

Altyapı kontrolü sağlayarak hangi firma kaç hız veriyor bakabilirsiniz sonrasında arasında firmaların ne kadar iyi olduğunu etrafınızda oturan bina komşularına vs. sorarak seçim yapabilirsiniz böyle daha sağlıklı olacaktır.

Kimseyi tanımıyorum maalesef binada ise 55 daire mevcut hepisine sorsam mı sizce?

Yönetime sormanızı tavsiye ederim onlar bilecektir hangi firmanın sağlıklı olduğunu fiber altyapı varsa zaten direk Türk Telekom'ya da Superonline kucağına düşüyorsunuz Superonline tarafı iyi olduğunu düşünüyorum.

Speednet altyapısı mevcut değil ama galiba oturduğum semt için fiber altyapı mevcut.

Adsız.png

Altyapı yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı