İstanbul Sultangazi'de Kablonet var mı?

Bende de 16 MB bağlı 12-13MB hız geliyor. LoL falan oynadığım için ping önemli . Ping de olmuyor hiç. LoL oynuyorsanız bilirsiniz. 12 MS ping oluyor LoL'de. Benim bina tesisati 15 yıllık yenilediğim zaman 15 civarında alırım.Yani bir sorun yok bende. Zaten sorun olursa taahhutsuz hemen hiçbir ücret ödemeden ekstra kapatabilirsiniz. Akksiz başka kimse bu fiyata vermiyor. Superonline kullanıyordum bundan önce 8 MB 120 TL idi.
CS:GO'da ping degeriniz nasil yani aniden bir yukselme oluyor mu? Benim kullandigim internette aniden ping yukselip 1000 pinglerde takiliyordu CS:GO'da.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da ping degeriniz nasil yani aniden bir yukselme oluyor mu? Benim kullandigim internette aniden ping yukselip 1000 pinglerde takiliyordu CS:GO'da.
Olmuyor. Bende ping değerleri çok iyi. O durum modemle de alakalı. Modem iyi değilse wi-fi dan girildiğinde aşırı derece de ping artıyor. Ben asus dsl-n16 aldım. Pingim gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı