İstanbul'da 14 Eylül'de 3 ilçede su kesintisi olacak

Artık önceden nasıl bakım yapılmadıysa yeniden çalışır hale getirmek o kadar uzun sürüyor demek.

Malum partinin hiçbir belediye için düzgün bakım yaptığını görmedim. En ucuz parça ile değişim yapıyorlar falan ama yama yapmaktan farksız, adam gibi kaliteli bir parça koysalar asla sorun yaşanmazdı mesela.

Ama gelgelim malum partinin yediği haltları, İmamoğlu düzeltmeye kalktığı zaman haksız o oluyor. Ah ulan ah... Malum kesim hala akıllanmıyor, diğer konulara hiç girmiyorum zaten hepimiz az çok aynı düşüncedeyiz.

Bu arada nereden biliyorsun kalitesiz parçaları vs. diye soracak olanlar varsa söyleyeyim. Yüksek diyebileceğimiz makamlarda tanıdıklarım var, belediye başkanı vs. o yüzden az çok kendi gözlerimle zamanında da yakın zamanda da gördüm.

Yıl 1998 (malum partiden önce) 10 liraya konsol (atari), 5 liraya kaset (oyun) aldığımı bilirim. Şimdi bir konsol PS5 8500 lira. Sırf bu bile ibretlik bir cevap bence akçılara.
Üstadım örnek görmek isteyen kafasını çevirip sağına soluna baksa yeter. Mesele bu yönetim yanlış diyebilmekte. Diyebilen uyanır, diyemeyene veya demek istemeyene yüz tane kanıt göstersen gözünün önündekini bile görmek istemez.

Ne demişler; "Anlayana sivrisinek saz, anlamayana sazı soksan az".

Umarım ban yemem, bu söz bana ait değil anonim :D
Malum partinin hiçbir belediye için düzgün bakım yaptığını görmedim. En ucuz parça ile değişim yapıyorlar falan ama yama yapmaktan farksız, adam gibi kaliteli bir parça koysalar asla sorun yaşanmazdı mesela.

Ama gelgelim malum partinin yediği haltları, İmamoğlu düzeltmeye kalktığı zaman haksız o oluyor. Ah ulan ah... Malum kesim hala akıllanmıyor, diğer konulara hiç girmiyorum zaten hepimiz az çok aynı düşüncedeyiz.

Bu arada nereden biliyorsun kalitesiz parçaları vs. diye soracak olanlar varsa söyleyeyim. Yüksek diyebileceğimiz makamlarda tanıdıklarım var, belediye başkanı vs. o yüzden az çok kendi gözlerimle zamanında da yakın zamanda da gördüm.

Birkaç yıl öncesine kadar hem Ankara hem İstanbul AKP'de idi. Kadir Topbaş ile Melik Gökçek şehirleri nasıl yönetti aklı olan herkes araştırırsa görür benim yazmamla olacak iş değil. Ben Diyarbakır'lıyım ama Ankapark'taki toplam maliyet 750 milyon dolar. Bunu gündemi takip ettiğim için biliyorum. Oyuncakçı ustalarına ortalama 2-3 bin TL'ye yaptırabileceğin dinozorların tanesine 30 bin TL verilmişti. Aradaki 27 bin hop cebe indiregandi. Yahu adam başkanlıktan ayrıldıktan sonra belediyenin parasıyla aldığı cipi bile geri vermiyor. Geçenlerde Mansur başkan televizyondan Melih'e sesleniyordu. Versene kardeşim belediyenin cipini diye :D :D Yani demem o ki belediyenin başına malum partiden kim geçerse geçsin bir saniye bile o şehrin iyiliğine bir şey aklından geçmiyordur. Ben nasıl küpümü doldururum derdinde hepsi. Çünkü ahlakları bu. Başkan var başkan var...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yıl 1998... 10 liraya konsol (Atari), 5 liraya kaset (Oyun) aldığımı bilirim. Şimdi bi' konsol 8500 lira. Sırf bu bile ibretlik bir cevap bence Akçılara.
Ortaokul zamanındayken PS VITA'yı 400-300 lira civarına alabiliyordum, daha fazla oyunu olduğu için PS3 almıştım o zaman. Şimdi hobi olarak almak istediğim üretimi sonlandırılmış bu cihaza en kötü 1.200 lira isteniyor.

Benim babam da akçı, seçim zamanında o kadar bayrak salladı, arabayı ak amblemleriyle donattı, köy köy gezdi , oy toplamak için. Sonra seçim bitip , kazandıktan sonra yüzüne bile bakmadılar, yolda görseler selam vermediler. Şu an pazarda domates satıyor. Vaziyet bu.
Bu akçıların kendi sosyetik tanınmış tayfası var, full onları işe alıyor, onlara saygı gösteriyor, itibar kazandırıyor. Diğer gariban halkı ( Örneğin: Seçimde ampülü görünce mührü vuran cahil dayı ) maşa olarak kullanıyorlar. Bazılarının gözüne, burnuna soksan yine de gerçekleri göremiyor malesef. 😕
Bizim evde halen daha A Haber açan gerikafalı bir zihniyet var. Malum iticinin sesini duymak sinir ediyor insanı 😡

@mar00n, kardeşim İmamoğlu üst üste 2 kez seçimi kazandı, o yüzden kıskançlık da denebilir. İmamoğlu'nun açığını arıyorlar.

@SUBMITTER, beyefendi bu konu hakkındaki düşünceniz nedir?
Cinsiyetimi nereden biliyorsunuz?
Usta, bence kendi adına konuş. İBB zam isterken suya yüzde 40 zam istiyor, zor bela yüzde 15'e düşürüyorlar.
Onlara kalsa

İmamoğlu or Not

(!)​

Malum kişi suratına tükürse vardır bir bildiği deyip yine oy verecek insanlara boşuna laf anlatmayın arkadaşlar. Seçimde yine tepe tepe duble yol yaptı diye gidip ona verecekler oylarını. O yüzden kendinizi yormayın.

"Coğrafya kaderdir" diye boşuna dememişler. 😟

Yeni konular

Geri
Yukarı