İstanbul'da 14 Mart Pazartesi gününe kadar yüz yüze eğitime (Üniversiteler dahil) ara verildi!

• Konuyu başlatan Tearz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 2B
@Webcam kullanan insan Bizim gibi küçük şehirlerde çok etki etmiyor ama büyük şehirde 10 cm yağsa maalesef büyük aksaklıklara yol açıyor. Bu durumlarda her şehir için alınabilir bir karar. Kısa sürede diğer şehirlerdeki Valilerinde karar alacaklarını düşünüyorum.
İnşallah diyorum. Bu sene İstanbul'a en son kar yağdığında bizim burada 1 metreyi aşkın bir kar olmuştu ve gerçekten işe gidip gelirken, okullara gidip gelirken çok zorluk çekmiştik. Komik olan şey şurası, bizde kar 1 metreden aşkın seviyeyi bir gecede buldu ve sabah saatlerinde de yoğun elektrik kesintileri oldu. 1 metre kara rağmen okullar geç tatil edildi çünkü kaymakam beyimiz uyuyakalmıştı. Bazı sabahçı öğrenciler, yani sabah 7 de okula giden öğrenciler, 8 gibi okuldan sonra tekrar okuldan evlerinde dönmek zorunda kaldı.

Mart ayında İstanbul:
tauntaun-star-wars.gif

Tek dileğim Kocaeli'de de tatil olması. En azından evde ders çalışıp eksiklerimi tamamlarım. Başka bir nedenle tatil istemiyorum.
@Tearz Kocaeli de tatil edildi.

Son düzenleme:
Neredeyse 7 yıldır meteoroloji ile uğraşıyorum. İstanbul'a öyle aşırı derecede kar falan yağmayacak. 10-15 cm Maksimum yağar. Kuzey ilçeleri ile Anadolu yakasına 20 cm kar yağar.

Bursa'da art arda 3 uyarı verildi 10 dakikada, tatil haberinin düşmesini beklerken ağaç olacağım sanırım :D
80km/h rüzgar diyor.

Geri
Yukarı