İstanbul'da bir kadın, erkek arkadaşına ceza olarak sokak ortasında şınav çektirdi

Satanachia

Decipat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Social Media Marketing
Fazla söze gerek yok, aynı hareketi bir erkek yaptığında nasıl bir tepki ile karşı karşıya kalacağımızı gayet iyi biliyoruz.

Lâkin ben kadının yaptığından çok erkeğin adamlığını ve psikolojisini sorguluyorum açıkçası. Gerçekten seven bir insan, sevdiğini böyle rezil durumlara sokmaz. Kadın ayrı değişik, erkek daha da değişik.

Belki de herşey bir fentezidir...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadın yaparsa şöyle erkek yaparsa böyle muhabbetini falan her şeyi bir kenara bırakarak konuşuyorum. Hadi kadın böyle saçma sapan bir ceza vermiş, e abi sen ne yapıyorsun? Hiç düşünmedin mi yaptığının ne denli saçma bir davranış olduğunu? 2 akılsız birbirlerini bulmuşlar gerçekten.

İşin diğer tarafından yani medya kurumunun bunu haber olarak yayınlamasından bakarsak umarım paylaşımı yapan hesap kapanır da bir daha böyle saçma sapan haberler yapamazlar.

Fazla söze gerek yok, aynı hareketi bir erkek yaptığında nasıl bir tepki ile karşı karşıya kalacağımızı gayet iyi biliyoruz.

Lâkin ben kadının yaptığından çok erkeğin adamlığını ve psikolojisini sorguluyorum açıkçası. Gerçekten seven bir insan, sevdiğini böyle rezil durumlara sokmaz. Kadın ayrı değişik, erkek daha da değişik.

Belki de her şey bir fentezidir...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 şınav çek desen çekemez, bayan.

Benim arkadaşım da metrobüste barfiks çekmişti. Kimse de bir şey demedi. Ve biz aramızda iddialaşmıştık. Bizi de videoya çekip ceza diye yayınlasalar aynı yorumlar yapılacaktı. Uzun lafın kısası bilmeden yorum yapmayın.

Haber kurumları genelde prim için böyle başlıklar atarlar, bu yüzden en iyisi iki taraftan bakıp öyle yorum yapmak. Umarım iddiayı kazanmışsınızdır 😀.

Yeni konular

Geri
Yukarı