İstanbul'da mekanik klavye tamircisi

SilenoZ

Hectopat
Daha fazla  
Philips SPK8614 mavi Switch model mekanik klavye kullanmaktayım. 2 adet tuşu şu anda basma sıkıntı yaşamakta bazen basmakta bazen basmamakta. Ürünün garantisi de bulunmuyor. Bildiğiniz tamirci var mıdır Avrupa yakasında?

Bende de Cooler Master'in mekanik bir klavyesi var bazı tuşları takılma yapıyordu genelde elim terlediğinde oluyordu 1 2 gün sonra kendiliğinden geçiyordu bende sizin gibi bir çare bulamadım en son membran Switch bir klavye aldım rahatladım mekanik pişmanlıktır onun için yaptırınca yine bozulucaktır diye düşünüyorum.

Bende de Cooler Master'in mekanik bir klavyesi var bazı tuşları takılma yapıyordu genelde elim terlediğinde oluyordu 1 2 gün sonra kendiliğinden geçiyordu bende sizin gibi bir çare bulamadım en son membran Switch bir klavye aldım rahatladım mekanik pişmanlıktır onun için yaptırınca yine bozulucaktır diye düşünüyorum.

Klavyeme çok alıştım açıkçası ve seviyorum gerçekten de. Tamir olma şansı varsa yaptırmak istiyorum açıkçası klavye fiyatları da yükseldi bayağı.

Klavyeme çok alıştım açıkçası ve seviyorum gerçekten de. Tamir olma şansı varsa yaptırmak istiyorum açıkçası klavye fiyatları da yükseldi bayağı.
Switchi değiştirirseniz düzelir. Eli lehim işlerine yatkın herhangi birisi yapabilir. 2-3 tuş basmama yapıyor diye mekanik klavye değiştirmek olmaz bütçe yoksa.

hocam tahmini kaça patlar bu ?
Yapılacak iş şöyle. Zor basan tuşlardaki switchleri sökecek, az kullanılan klavyedeki tuşlardan da (mesela page up page down pause break gibi tuşlar pek kullanılmaz, onlar olabilir) switchleri sökecek ve yerlerini değiştirecek. Yani yapan adama kalmış, çok pahalıya patlamaz. Sadece emek parası alacak sonuçta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapılacak iş şöyle. Zor basan tuşlardaki Switch'leri sökecek, az kullanılan klavyedeki tuşlardan da (mesela page up page down pause break gibi tuşlar pek kullanılmaz, onlar olabilir) Switch'leri sökecek ve yerlerini değiştirecek. Yani yapan adama kalmış, çok pahalıya patlamaz. Sadece emek parası alacak sonuçta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler cevap için.

Geri
Yukarı