İstanbul'da ne yenir?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Sağlık sorunlarımdan dolayı 1-2 haftada 1 İstanbul'a gidiyorum. Bir günümü güzel lezzetlere ayırmak istiyorum. Farklı yerlerden lezzetlerde olur çok güzel kebap yapan yerlerde olur. Böyle bir liste hazırlayabilecek var mı?

İstanbul birlesmis milletler gibi oldugu icin her şeyden bulup yiyebilirsin.

Doğru diyorsunuz, ancak böyle en güzel yerleri arıyorum hocam. Mesela en iyi burgerci en iyi kebapçı vs.

Çok bir yer bilmiyorum ama bazı yerler yemeği çok iyi yapmasa da fazla fiyat istiyor. Yer İstanbul olunca çoğu yerde cidden kazık yenir.

İşte o yüzden konu açtım güzel yerler için liste hazırlayabilecek var mı diye.

İşte o yüzden konu açtım güzel yerler için liste hazırlayabilecek var mı diye.
Arnavutköye gidebilirsen var ya acayip güzel bir köfteci var. Şamlar köftecisi. Şimdi çok artmıştır fiyatı gitmeyeli oldu biraz ama 1000 TL versem değer o derece güzel köftesi var. İster ekmek arası ister porsiyon olarak yiyebiliyorsunuz. Arnavutköy ıssız yerdir çok fazla kişi yaşamaz orada. Sırf o köftesi için ta uzaklardan bu köfteciye gelen var. Cumartesi babamla giderim belki. Çok uzun zaman oldu özlemişim. İstanbula gelip o köfteciyi denemezseniz çok ayıp olur. Google'a "İstanbul Tarihi Şamlar Köftecisi yol tarifi" yazarsanız çıkar.

Arnavutköye gidebilirsen var ya acayip güzel bir köfteci var. Şamlar köftecisi. Şimdi çok artmıştır fiyatı gitmeyeli oldu biraz ama 1000 TL versem değer o derece güzel köftesi var. İster ekmek arası ister porsiyon olarak yiyebiliyorsunuz. Arnavutköy ıssız yerdir çok fazla kişi yaşamaz orada. Sırf o köftesi için ta uzaklardan bu köfteciye gelen var. Cumartesi babamla giderim belki. Çok uzun zaman oldu özlemişim. İstanbula gelip o köfteciyi denemezseniz çok ayıp olur. Google'a "İstanbul Tarihi Şamlar Köftecisi yol tarifi" yazarsanız çıkar.
Kesinlikle gideceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı