İstanbul'da sosyalleşmek

Gideon

Kilopat
Daha fazla  
Herkes merhaba. Ben üniversite 2. sınıfta olan bir öğrenciyim. Okuldan pek memnun değilim. Bu zamana kadar hep evde takıldığım için ne yapabilirim falan bilmiyorum. Sorum İstanbul'da nasıl sosyalleşebilirim?

Herkes merhaba. Ben üniversite 2. sınıfta olan bir öğrenciyim. Okuldan pek memnun değilim. Bu zamana kadar hep evde takıldığım için ne yapabilirim falan bilmiyorum. Sorum İstanbul'da nasıl sosyalleşebilirim?

Kahveye gidip +50 dayılarla okey at.

Son düzenleyen: Moderatör:

Okul kulüplerine gir sinema ve radyo kulüplerinde sosyal ortamlar iyi oluyor.

Bizim insanımız "Hey merhaba, tanışabilir miyiz?" tarzı spotane sosyalliği sevmiyor. Yani bir yere gidip öylece sosyalleşemezsiniz.
Okuldaki etkinliklere takılarak başlamalısın. Birileri ile en az bir ortak yönün olmalı. Sınıf grubunda falan aktif ol mesela.
Kurslara git mesela. Kurslarda ortam güzel olur. Bu inglizce kursu olabilir, başka bir şeyin kursu olabilir.

Maddi durumunuz yeterliyse İstanbul gibi bir yerde gezilecek, keşfedilecek sonsuz yer var. Kültür, spor etkinlikleri vs. derken her şeyi yapabilirsiniz İstanbul'da.

Geri
Yukarı