İstanbul’da Toplu Ulaşıma %15 Oranında Zam Yapıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım Bahçeşehir metrosu biter yakın zamanda. 4 sene önce proje tanıtıldı, ne önceki belediye ne de şimdiki bitirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım Bahçeşehir metrosu biter yakın zamanda. 4 sene önce proje tanıtıldı, ne önceki belediye ne de şimdiki bitirdi.
Bitmeyen bir sürü proje var. Tek bir projeye yüklenmek daha mantıklıdır. Ancak belediye 5 proje yapmaya çalışıyor. Hayliyle iş zorlaşıyor ve uzuyor. Tek proje yapıp 6 ayda bitirmek mi? 5 proje yapıp 4-5 yılda bitirmek mi?

Maalesef Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanı olmadan önce AB gireceğini, süper ekonomi olacağını söyledi. Şimdi bakıyorsun ülke mülteci ve zamlardan geçilmiyor. Yanlış anlama AKP'lisin demiyorum ancak benzine ve diğer şeylere çok zam geldi. Belediyenin zam yapmaması demek zarar demektir. Bunu araştırarak bile öğrenebilirsiniz. Elektriğe vesaire gelen zamlar'da burada İBB suç atanların çoğunu görmüyorum.

Akp varken bu kadar zam gelmiyordu ulaşıma, öğrenci ücreti 1.25'Ti en son. Bu adam bir geldi pir geldi. Her şeye zam yaptı, öğrenci 2TL oldu, bir de mavi kart ücretine zam yapmış. Mavi karttan ne istedin be? Neyse daha fazla yorum yapmayacağım. Olayın arka planları elbette var, adamın önünü kesmeye çalışıyorlar. Fakat bu kadar zammı ben gereksiz buldum açıkçası.

Bizim burada akp yönetiyor zammı veriyor yani verdiğin sebep yanlış. Zaten zam gelmesi normal hani asıl gereksiz olan sizin 1 TL hesabı yapmanız, ben burada 2 yıl içinde 2 TL zamlar gördüm kartta. Ben 1 TL'ye gücenmem mesela ama 2 veya 2.50 TL yani bir de öğrenci. Nasıl bir zam geldiyse hala 2 TL kart demenize şaşırdım nereden baksan 3 olmalı o.

Cümlelerin yazım hataları ile dolu. İnsanlara saldırmadan önce yazım kurallarını öğrenmelisin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı