İstanbul'dan Nefret Ediyorum

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
Her anlamda sevmiyorum hatta nefret ediyorum bu şehirden. Her yeri saran araplar, gecekondular, kural tanımayan sürücüler, kaba, asık suratlı, pis kokan ve kültürsüz insanlar...
Geçtiğimiz 2 hafta boyunca İzmir'deydim, inanın Esenler otogarında otobüsten inesim gelmedi.
Kader bu ya 20 senedir İstanbul'da yaşıyorum, okul biter bitmez İzmir'de iş arayacağım. Tabi hayat ne getirir bilinmez. İstanbul'da yaşamak istemiyorum, çok mutsuzum bu şehirde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Ankara'yı hiç sevmiyorum. Sadece Ankara'yı değil, büyükşehirlerin hiçbirini sevmiyorum. İleride imkanım olursa serin, küçük bir şehire taşınmayı düşünüyorum.

İstanbul'da sorun yok arkadaşlar içindekilerde sorun var. Yoksa İstanbul gibi bir şehir yok dünya üzerinde. Bilmem farkında mısınız? He şehri sevmezsiniz o ayrı. Ne aradığını bilip bulmakla ilgili bu durum. Yoksa ne İzmir huzur verir size ne de Konya.
12 Milyon kişi taşınsa gerçekten güzel şehir ancak insanlar her şeyde olduğu gibi şehri de mahvediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
12 Milyon kişi taşınsa gerçekten güzel şehir ancak insanlar herşeyde olduğu gibi şehride mahvediyor.
Ben her bayram dönemindeki o İstanbul boşluğunu çok seviyorum. Trafik yok, kalabalık yok. İstanbulu 5 milyon kişi ile dönemez miydik :X3::X3:

Bu arada İstanbul nüfusu 15 milyonu geçmiş arkadaşlar. Kayıt dışı Suriyeli vb. vatandaşlar hariçtir sanırsam. Biz buna 18 milyon diyebiliriz.

Geri
Yukarı