İstanbul'dan Sivas'a kargo tahmini ne zaman gelir?

lotusmagrus

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, geçen hafta Amazon'dan bir şey satın almıştım ve 1 hafta içinde bir yere gitmem gerekli. Kargom ekteki resimdeki durumda ve kargo Sivas'a gelecek, sizce tahmini kaç güne gelir? Amazon varış zamanını pazartesi olarak belirlemiş ama İstanbul'dan Sivas'a 1 haftadan daha erken geleceğini düşünüyorum. Fikirleriniz nelerdir?

sss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Taşıma firmasına bağlı örnek olarak bazen dosya oluşturup kargoları bekletiyolar fakat genel olarak İstanbuldan çıkar bir kargo 1.teslim şubesi 2. Olarak aktarma şube 3. Olarak sizin şehirin aktarma şube 4. teslim subesi 5. Dağıtım olarak ilerliyor 1,2,3 aşamalar genel olarak hızlı ilerler sizin şehrimizdeki subenin hızına bağlı 2-3 gün içinde gelir

Taşıma firmasına bağlı örnek olarak bazen dosya oluşturup kargoları bekletiyolar fakat genel olarak İstanbuldan çıkar bir kargo 1.teslim şubesi 2. Olarak aktarma şube 3. Olarak sizin şehirin aktarma şube 4. teslim subesi 5. Dağıtım olarak ilerliyor 1,2,3 aşamalar genel olarak hızlı ilerler sizin şehrimizdeki subenin hızına bağlı 2-3 gün içinde gelir
hocam peki şu an dediğiniz durumlardan hiçbiri amazon kargo takip kısmında görünmüyor, henüz başlamamış mıdır yoksa başlamıştır ama amazona girilmemiş midir bilgiler

Hocam peki şu an dediğiniz durumlardan hiçbiri Amazon kargo takip kısmında görünmüyor, henüz başlamamış mıdır yoksa başlamıştır ama amazona girilmemiş midir bilgiler.

Bazen kargo şirketleri bu tarz prosedürleri umursamıyor sisteme girmiyor vs daha bugün aktarmada gözüken kargom bana teslim edildi 😌 büyük olasılıkla yarın hepsi düşer sisteme barkod okutarak oluşturdukları için araç ulaşınca yaparlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı