Ücretsiz İstediğiniz bir logo tasarımını ücretsiz yapıyorum

Kapatmaya gerek yok yapıyorum, atacağım. Sabretmeleri yeter. Bazıları mesela diyor istediğiniz zaman yapın adam bekliyor işte. Diğerlerine söylememe rağmen 2-3 kere benimki nerede diyorlar. Benim de bunlara yapasım gelmiyor. Söylemesem ve benimki nerede deseler sıkıntı yok. Üstüne yazdığım yazıdan sonrasını yapmayacağım dememe rağmen hala benimkini de yapar mısın diyorlar. :D

Yani isteyenlerin hepsini aynı anda yapmaya çalışsam günümü tamamen logo yapmaya ayırmam lazım. Ben de insanım yani, arada dinleneceğim, yemek yiyeceğim, oyunumu da oynayacağım vs. veya hepsini aynı anda istiyorlarsa dandik bir şey yapıp onlara sunacağım. Böyle yaparsam yine söylenecekler. Ne istiyorlar anlamıyorum.

Cyberpunk veya Forza Horizon temalı bir logo yapabilir misin? Ne zaman yaparsan olur zaman sorunu yok. Nickim "vulcan". Discord'dan da ulaşabilirsin. VULCAN #3234

Tekrardan merhabalar. 30. sıradaki mesajımda bilgilerini verdiğim tasarım talebi için bir eksiklik varsa söyleyebilir misiniz? Umarım sıra gelir bana da. Kolay gelsin.

@qiOTin B
blazar.png
uyur hocam umarım beğenirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı