İstenmediği halde sevgili yapmak istemek

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, sevgili yapmak istemediğim halde okulda sevgili yapma kafasındayım. Eskiden bir kıza aşık olmuştum o kıza aşık olduğumda diğer kızlara sevgili yapma kafasında değildim o kızdan uzaklaştıktan sonra başka kızlara ilgi duymaya başladım. 16 yaşımdayım ve istemesem de aklımda sürekli sevgili olma peşinde. Bu düşünceden nasıl kurtulabilirim veya bu durumu nasıl minimum düzeye indirebilirim?

Arkadaşlar, sevgili yapmak istemediğim halde okulda sevgili yapma kafasındayım. Eskiden bir kıza aşık olmuştum o kıza aşık olduğumda diğer kızlara sevgili yapma kafasında değildim o kızdan uzaklaştıktan sonra başka kızlara ilgi duymaya başladım. 16 yaşımdayım ve istemesem de aklımda sürekli sevgili olma peşinde. Bu düşünceden nasıl kurtulabilirim veya bu durumu nasıl minimum düzeye indirebilirim?

Kızlara yazma veya birinden iftira ye gidiyor istek.

Şimdiye kadar 4 kere tavsiye ettiğim mastürbasyonu sana da yazıyorum kardeşim, git tuvalete düzelir. Hemen aşık olmaman gerek şapır şapır normalde :]

Ucube şahsiyetler kafanı kurcalıyorsa sakın yapma! Adamda odak falan bırakmaz başarılı olacağın varsa da olamazsssın işin özeti 16 yaşında sevgili yapan ucubeler gibi kolaya kaçmayın her şeyin bir zamanı var.
Düşüncelerine gelirsek: Öncellikle kendine uğraş bul, uğraşın var ve hala mı aklına böyle şeyler geliyor. Uğraşına daha fazla ağırlık ver. Kendini geliştir.

Olacağı varsa da ikilemde kalma, yapıyorsan yap burada ki ince çizgi ise yılışık, zaman kaybı, zihinsel ve maddi zarara yol açmayacak şekilde daha doğrusu ona sevgi beslerken harcadığın zamana değecek şekilde bir kişi ile sevgili ol. Üniversite sınav döneminde sevgili yapıp, sevgili ile ders çalışman büyük ihtimalle o ortamda sana daha katkı bile sağlar (örnekleri mevcut), söylemek istediğim bu (kurtulamıyorsan).

Yeni konular

Geri
Yukarı