İtalya'da yeni yıl kutlamaları nedeniyle 400 hayvan vefat etti

Havai fişekler eskiden beri hiç sevmiyorum. Bir arkadasim havai fişekler nedeniyle gozunu kaybetti.
400 hayvanin cani bos yere gitmis.

Onu bunu geçin. Gece saat 2'de Polonyalı arkadaşlarla DC'de oturuyordum. Onların saat daha geride tabii. Neyse işte herkesin kamerası açık ama odalarından çıktılar. Birinin camı açtıktı oradan izledim ve tam 15 dakika boyunca abartısız patladı. Sanki keleş mermisi atar gibi hemde. Bunun tüm dünyada olduğunu düşünün birde.

Ankara Keçiören taraflarında havai fişek atılmadı. Atıldıysa belki 1-2 taneden azdır. Hiç duymadım ben.

Onu bunu geçin. Gece saat 2'de Polonyalı arkadaşlarla DC'de oturuyordum. Onların saat daha geride tabii. Neyse işte herkesin kamerası açık ama odalarından çıktılar. Birinin camı açtıktı oradan izledim ve tam 15 dakika boyunca abartısız patladı. Sanki keleş mermisi atar gibi hemde. Bunun tüm dünyada olduğunu düşünün birde.

Ankara Keçiören taraflarında havai fişek atılmadı. Atıldıysa belki 1-2 taneden azdır. Hiç duymadım ben.
Los Angaras 👍

İtalya'da hükümet havai fişek atmayı reddetmiş halk da güzel bir cevap vermiş. Bu geleneği yıkmak yanlıştır. Evcil hayvanların öldüğü iddiası da devletten fonlanan yazarların saçmasından ibaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı