İtem satış dolandırıcılığı

Ben ilanımın açıklamasına Papara'dan komisyonsuz olarak 9 TL'ye satabilirim dedim ve ban yedim sınırsız bir şekilde ve paramın yani hesabımdaki parayı vereceklerini 134 TL'yi Papara hesabıma atacaklarını söylediler ve 30 gündür bekliyorum her gün yazıyorum erteliyorlar beni banlıyorlar ve hakaret ediyorlar.

Bu kanıtlar yeterli değilse daha kanıtım yok kanıtları SS alabileceğim her yerden banladılar beni.

Ban yeme sebebiniz geçerli fakat parayı göndermemeleri problem.
Şikayetvara girip fotoğraflara baktınız mı?

Her gün okul çıkışı ininala para atar itemsatıştan 1dl alırım bende bu kadar kullandigim sitenin gerçek yüzünüde gördük.

Ban yeme sebebiniz geçerli fakat parayı göndermemeleri problem.

Her gün okul çıkışı ininala para atar itemsatıştan 1dl alırım bende bu kadar kullandigim sitenin gerçek yüzünüde gördük.

Çok üzücü bir durum benim itemsatışla 1000TL'den fazla ticaretim vardı bir de oysaki üstüne üstlük 134 TL için sürekli bir satıcısını kaybetti benden şu an 134TL'den fazla bir para kazanmıştır.
Birine nasıl dava açarım bilmiyorum aileme sorduğumda ise çok uğraştırıcı bir iş diyorlar.

Çok üzücü bir durum benim itemsatışla 1000TL'den fazla ticaretim vardı bir de oysaki üstüne üstlük 134 TL için sürekli bir satıcısını kaybetti benden şu an 134TL'den fazla bir para kazanmıştır.
Birine nasıl dava açarım bilmiyorum aileme sorduğumda ise çok uğraştırıcı bir iş diyorlar.

Aslında hiç değil tüketici hakemheyetine başvurucaksın 1 2 dakika rapor doldurucaksın işte konuyu anlatıcaksın rapor dediğim sonrası zaten kamu davası oluyor sanırsam.

Anladım babam şey diyor ama Growtopia adlı oyundaki dl satışı illegal olduğu için ikinizde ceza alırsınız diyor.

Burada Growtopia söz konusu değil ama Sen satışını yapmışsın paranı kazanmışsın Growtopia ile bir dava sürecin yok. Öyle bir şey olsaydı diğer sitelerde ceza yerdi.

Geri
Yukarı