Item'ler ile İlgili Tüyolar

GrawX

Hectopat
Yer
İstanbul
Bilmeyenler için bazı Item'leri yorumladım, işte ;

Atack Damage Hero'suyum, ama biraz da Armor'um olsun diyorsan ;

Aegis of the Legion : +270 Health +18 Armor +24 Magic Resist UNIQUE Aura: +12 Armor / +15 Magic Resistance / +8 Damage to nearby allied units.

CC Skill'i olmayan ama, ''Ah be ! Şu adamı yakalayabilsem...'' diyenlere ;

Bilgewater Cutlass : +35 Attack Damage +15% Life Steal UNIQUE Active: Deals 150 magic damage and slows the target champion by 50% for 3 seconds (400 range). 60 second cooldown.

Öldüğünde, ''Keşke dirilebilseydim...'' diyenlere ;

Guardian Angel : +68 Armor +38 Magic Resistance UNIQUE Passive: Revives your Champion upon death, restoring 750 Health and 375 Mana, this effect can only occur once every 5 minutes.

Hiç kullanmadım, ama yararlı olduğunu düşündüğüm bir Item. Üzerinizdeki tüm DeBuff'ları siler. İşte ;

Quicksilver Sash : +48 Magic Resistance Active: Removes all debuffs from your character. 105 second cooldown.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jashy haklı, bir de şu Item'i unutma ;

Banshee's Veil : Casting bir büyü yaptığınızda, kafanıza Stun yiyip, büyünüzün bozulmasından bıktıysanız, bir tane almanız şart ! (Bkz: Fiddlesticks)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı