İtemsatış adlı siteden hesap sattım ilk sahibi geri çekti

qolgecik

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler 3 gün önce 125 TL'ye Valorant hesabı satın aldım. Dün 175 TL'ye sattım. Bugün hesabın ilk sahibi hesabı geri çekmiş, alıcı da beni suçluyor sitede kimlik fotoğraflarım var alıcı bana şöyle yazdı:
Merhaba hesaba giriş yapamıyorum mail değiştirilmiş dava edeceğim, uğraşacağım haberin olsunç babam siber suçlar amiri uğraşacağım seninle dava edeceğim.
İtem satış adlı sitede kimlik bilgilerim ve fotoğraflarım varç bu nedenle bilgilerime ulaşabilir. Ben de ilk mail sahibine ulaşmaya çalışıyorum ama her yerden engellemiş.
Ben şu an korku içindeyim ne yapmalıyım? Lütfen tavsiye verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Babası siber suçlar amiri ise neden yasal olmayan yollardan oyun hesabı satın alıyor?
Eğer parayı iade edebiliyorsanız edin. Edemiyorsanız yapabileceğimiz başka bir şey yok. Başka hesap verebilirsiniz eğer varsa.

Babası siber suçlar amiri ise neden yasal olmayan yollardan oyun hesabı satın alıyor?
Eğer parayı iade edebiliyorsanız edin. Edemiyorsanız yapabileceğimiz başka bir şey yok. Başka hesap verebilirsiniz eğer varsa.
Şuan elimde nakit yok, 1500 TL satış değerinde hesabım var onu da vermek istemiyorum 175 TL için ne yapsam bilmiyorum

Geri
Yukarı