İtemsatış güvenilir mi?

Baskan66

Decipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba.
itemsatis.com sitesi üzerinden sanal alışveriş yapmak güvenilir mi? Araştırdığım kadarıyla güvenilir gibi ama mesela 30 liraya istediğiniz 3 oyun hediye nedir be? FIFA 23 istesek adam 670 lira zarara giriyor. Ayrıca T.C. kimlik numarası istiyormuş sanırım.
Neyse, bilen kişiler yardımcı olursa çok sevinirim kafam çok karışık.

Ayrıca T.C. Kimlik numarası istiyormuş sanırım.

Vergi amaçlı o.
Güvenilirlik durumu satıcıdan satıcıya değişir o durum. Hepsi toplu satış yapıyor. Mesela 1 hesabı 30 kişiye vererek kâra geçmiş oluyor ve daha fazla hesap alıp dağa fazla satıyor.

güvenilir orda hem satış yapıyorum hemde alışveriş rahatlıkla kullanabilirsin.

sormak istediğin bir şey var sorabilirsin.

Bazı satıcılar hesabı sattıktan sonra çalındı iddiasıyla geri alıyor, yani sizi dolandırıyor ve hukuki süreçle uğraşmak size kalmış.

10'a yakın ürün sattım bir kerede e-pin satın aldım. Eğer dolandırıcı olsaydım sattıktan sonra Riot'a çalındı diye mail atsam hesabı geri alabiliyorum. Yani demek istediğim ne aldığınız değil kimden aldığınız önemli. Onun dışında site güvenilir.

Hesap alımı hiçbir sitede güvenilir değil. Verdikten 3 gün sonra şifreyi değişse bir şey yapamazsın. Ayrıca verdikleri oyunları online oynayamıyorsun. Onları alacağına korsan indir kafan rahat olsun.

Hesap alımı hiçbir sitede güvenilir değil. Verdikten 3 gün sonra şifreyi değişse bir şey yapamazsın. Ayrıca verdikleri oyunları online oynayamıyorsun. Onları alacağına korsan indir kafan rahat olsun.
şifreyi değiştirirlerse kanıtı varsa şikayet açıp parasını geri alabilir ama öyle şeyler olmuyor genellikle.

Geri
Yukarı