İtemsatış'da dolandırılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ADABZDH

Femtopat
Itemsatışda bir satıcıdan Valorant hesap aldım garanti 7 gün, 6'da şifre değişti 1 aydır vermiyor. Almayın, aldırmayın.

Haylaz2961

Centipat
Makaleler
2
Oyun kurallarına göre zaten yasak bir hareket hocam. Ben almayı düşünen birçok arkadaşımı da bu yoldan geri çevirdim.

Hasan12Aç

Centipat
Makaleler
2
Itemsatışda bir satıcıdan Valorant hesap aldım garanti 7 gün, 6'da şifre değişti 1 aydır vermiyor. Almayın, aldırmayın.

Hesap satmak ve almak yasak dolandırılsanda bir şey yapamasın şikayet de etsen bir şey yapamasın ama kendin işini kendin hallet site ile iletişime geç satıcı ile iletişime geçsinler.

AcRe Und

Decipat
Moderatör
Makaleler
8
Yer
macOSBigSur.kext
Yanlış bilmiyorsam RIOT games ne yazık ki bunun gibi hesap satış veya alımına izin vermiyordu ve bundan dolayı davalık bile olanlar var. Bundan dolayı bir RIOT Games'in sahip olduğu bir oyunda hesap almaya çalışmanız biraz saçma olmuş. Onun dışında zaten bu hesaplar genel olarak çalıntı oluyor ve bundan dolayı şifrenin veya bunun gibi bilgilerin değişmesi normal olabilir.

adddaaaaal11

Centipat
Makaleler
4
Yer
Rusya
Hesabın geri alınma ihtimalinin yüksek olduğunu bilerek alım yapman gerekiyor zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı