İtemsatış'ta 10 TL'ye satılan God of War hesabı alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  

Arkadaşlar merhabalar, God of War almak istiyordum ancak oyunu almaktansa 10 liraya hesabını almak istedim. Bu hesapların güvenilir olmadığını biliyorum, tek derdim GeForce NOW üzerinden bu oyunu oynamak. Bu hesap alınır mı? Daha önce alan oldu mu? Ne kadar bir süre götürür bu hesaplar? Hesabı GeForce NOW'a bağlayıp oynayacağım da sanırsam bir sorun olmaz. Hesabı aldığımı varsayalım, ne kadar sürede teslim ediliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satici guvenilir gorunuyor bir sorun olacagini sanmam fakat hesabin gitme riski vardir elbette. Fakat belki alirsiniz yarin gider belkide gitmez belli olmaz yani aslinda korsan oynasaniz daha iyi. :D

Arkadaşlar merhaba, God of War almak istiyordum ancak oyunu almaktansa 10 liraya hesabını almak istedim. Bu hesapların güvenilir olmadığını biliyorum, tek derdim GeForce NOW üzerinden bu oyunu oynamak. Bu hesap alınır mı? Daha önce alan oldu mu? Ne kadar bir süre götürür bu hesaplar? Hesabı GeForce NOW'a bağlayıp oynayacağım da sanırsam bir sorun olmaz. Hesabı aldığımı varsayalım, ne kadar sürede teslim ediliyor?

Oynayamayabilirsin. Çünkü bu hesaptan aynı oyunu 10, 20 kişi daha oynuyor.

Bu hesapları satan bir dostum bunların ortak erişimli hesaplar olduğunu söylemişti sanırsam bir oyuna girince diğerini atıyor tarzı bir şey oluyor(emin değilim) pek güvenli değil gibi bence.

Ben oyuna sahip olan bir arkadaşımın aile paylaşımı yapması karşılığında kendi hesabımı onun ile paylaşıyorum. Böyle bir arkadaşınız var ise bunu teklif edebilirsiniz. Edit: Geforce NOW üzerinden oynayabilir misiniz emin değilim. Sanırım olmuyor.

@Crexyyy hocam sonuçta bu da Steam üzerinden satın alınmış bir oyun da onun için sormuştum aslında. Şu devirde 10 liraya zaten bir şey alınamıyor, felaket deneyesim var da daha önce alan oldu mu falan diye onun için buradan sormuştum.

Hocam hesaba aynı anda 5 6 kişi giriyor. Ancak ben Cyberpunk aldım ismini hatırlamadığım bir koruması olmadığı için oyun dosyaları üzerinden oyuna girebiliyorum. Ayrıca kendi Steam hesabım açık internet falan kapatmamada gerek kalmıyor ama God of War'da bu olayın olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı