İtemsatış'ta 10 TL'ye satılan God of War hesabı alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hesabı aldım ancak maile gelen kodu soruyor. Hesaba giriş sağlayamadım. Satıcıya yazdım bakalım. Eğer cevap gelmezse de siparişi iptal edip geçeceğim.

Eki Görüntüle 1429855

Satıcıyla konuştum. Guard olmayan yeni bir hesap verdi. Gittiği yere kadar oynayacağız bakalım: DKonuyu da güncellerim sürekli unutmazsam eğer.
26 Haziran 2022 20.20 bir sorun yok bakalım, oynamaya devam ediyorum. Konuya geri dönüş sağlayayım dedim.

Steam'den offline olmayı çözebildiniz mi?

Sağ olasın, bir ara Far Cry 6'da alır oynarım. Far Cry 6 almadan önce Dying Light 2 alasım var.

Eki Görüntüle 1432670

Eki Görüntüle 1432671

Eki Görüntüle 1432672

Oyundan çektiğim görüntüler de bunlar. Umarım bir sorun çıkarmaz diyelim, oyun sardı bayağı.

Sıkıtnı cıkmıyor ama Steam'i offline cekin, Save gitme ihtimali var Cloud'dan dolayı. Adam bana video atmıştı atayım size, bir dakika.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ olasın, bir ara Far Cry 6'da alır oynarım. Far Cry 6 almadan önce Dying Light 2 alasım var.

Eki Görüntüle 1432670

Eki Görüntüle 1432671

Eki Görüntüle 1432672

Oyundan çektiğim görüntüler de bunlar. Umarım bir sorun çıkarmaz diyelim, oyun sardı bayağı.

Hocam Dying Light 2 alacaksan GeForce NOW'da sıkıntı çıkarıyordu en son çünkü günlük 5 farklı makinede çalıştırılabiliyor oyun GeForce NOW'da da her girişte farklı makine denk geldiği için belki oyuna bile giremeyebilirsin. Şansa girsen bile bir dahaki girişte büyük ihtimalle 5 kişilik sınır dolmuş olacak ve 24 saat beklemek gerecek. Dying Light 2'de en son durum bu şekildeydi yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı