İtemsatış'ta 10 TL'ye satılan God of War hesabı alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@SwishTTT o zaman yok kârlı çıkarıyorsunuz falan diye gelip yazmanın pek bir anlamı da yok burada. Girişmek istiyorsan niye bu işlere giriyorsun diyen de yok zaten. İki tarafta kârlı, ben oyuna 300 lira para vermedim. Abimle beraber oynuyoruz oyunu, adam da cüzi miktardaki ücretini tahsil etmiş oldu. Kısacası burada gelip yok hak hukuk polemiği yapmanın bir anlamı yok.

@SwishTTT o zaman yok kârlı çıkarıyorsunuz falan diye gelip yazmanın pek bir anlamı da yok burada. Girişmek istiyorsan niye bu işlere giriyorsun diyen de yok zaten. İki tarafta kârlı, ben oyuna 300 lira para vermedim. Abimle beraber oynuyoruz oyunu, adam da cüzi miktardaki ücretini tahsil etmiş oldu. Kısacası burada gelip yok hak hukuk polemiği yapmanın bir anlamı yok.

İyi gidin alin hata hepsine para kazandırın. Size iyilik yapmak da suç, neyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim kapıya çıkıyoruz bak :) Para kazanıp kazanmaması beni ilgilendirmiyor, işimi görüp görmediğine bakarım ben. Hadi iyi günler. Bir de iyilik yapmak suç falan demişsin, senin düşünebildiğini ben de düşünebiliyorum evlat. Merak etme.
Abinle iyi oynamalar evlat.

Satici guvenilir gorunuyor bir sorun olacagini sanmam fakat hesabin gitme riski vardir elbette. Fakat belki alirsiniz yarin gider belki de gitmez belli olmaz yani aslinda korsan oynasaniz daha iyi. :D

Sistemi yetmiyor belli ki korsan oynayamaz orijinal oyuna sahip olması gerekiyor GeForce NOW için.

Son düzenleyen: Moderatör:
@SwishTTT teşekkürler :) bu tarz işe girişirsen haber et de ürününü inceleyip senden alalım. Anlaşılan çekememişsin satıcı arkadaşı.

Çekmezlik değil dostum halen anlamıyorsun uzatmakta istemiyorum yorgunum. Şöyle diyeyim senin gibi 500 kişi alsa 10TL hesapla oyun 300TL adamlara oturduğu yerden para kazandırıyorsunuz. Daha fazla yazmayacağım.

@SwishTTT bal gibi de ortada çekememezlik durumu var. Adamın oturduğu yerden para kazanmasını çekemiyorsun işte, kabullen şunu :D Bu tarz işlere sen de girişebilirsin, tutan yok seni. Senin düşündüğünü biz düşünemiyor muyuz sanki? :) Kendin de diyorsun, adama oturduğu yerden para kazandırıyorsunuz falan diye bu çekememezlik değil de nedir? Hadi iyi günler :) İnsanımız uzaktan laf etmeye bayılır ama gel bir işi yap deyince saniyesinde toz oluyor ne hikmetse.
@129592 hocam aldım. Şu an oynamaktayım, bir sorun yaşamadım.

Aradaki mesajları okuyamadım, çözdünüz mü bilmiyorum ama ben bu tarz offline hesapları çok aldım. Adamlar oyunu birden çok kişiye satıyor ve siz farklı bir Steam yükleyip oradan hesaba giriş yapıyorsunuz. Hesap sürekli orada durmalı yoksa tekrar tekrar girildiğinde guard kodu soruyor. O yüzden GeForce NOW ile oynayamazsınız. Ama onun dışında bu sistemi tavsiye ederim. Ben her sene FM ve F1'i bu şekilde alıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı