İtemsatış'ta hesap sattıktan sonra yaşananlar

Hesabınızı açarken onaylıyorsunuz bunları eğer birilerine satar paylaşırlarsa dava açabilirsin yeni bir destek açın ve durumu anlatın ben de kapıyorum kullanmadığım hesabı şu an bilet attırcak size eğer düzgünce anlatırsanız.

Yurt dışındaki serverlerda olduğunu söylüyor sözleşmede bilgilerin.

Bu neredeyse her satış sitesinde böyledir. GameSatış'ta bile var ama orada 1 sene saklanıyor. Ben bu sitelerde satış yapıyorum. Eğer birini dolandırdıysanız sonrada hesabınızı kapatıp geri almayın (çarı) diye yapıyorlar. Beklemeniz lazım mecbur. Sözleşme de falan belirtiliyor bu galiba. Bilgilerinize bir şey olacağını zannetmiyorum.

Ya hadi diyelim bu bilgileri 5 sene sonra sileceğiz de 5 sene sonra bu sitenin varlığının olacağının ne garantisi var? Ayrıca benim diğer hesaptaki bilgiyi bırak 5 seneyi sonsuza kadar kaldırtamayacağım ve telefon numaram orada kalacak.

Ya hadi diyelim bu bilgileri 5 sene sonra sileceğiz de 5 sene sonra bu sitenin varlığının olacağının ne garantisi var? Ayrıca benim diğer hesaptaki bilgiyi bırak 5 seneyi sonsuza kadar kaldırtamayacağım ve telefon numaram orada kalacak.

Güvenilir hesap statüsüne yükseltmiş miydiniz?

Geri
Yukarı