İtemsatış'taki satıcı Valorant hesabını başkasına sattığımı iddia ediyor

4 ayda sonuçlanan icra davası nerede gerçekleştiriliyormuş söylesin de işimiz düşünce o savcılığa gideriz. Benim sırf inat için ödemediğim ve adıma açılmış icra davası 15 yıldır sürüyor.

Screenshot_10.jpg

Böyle bir şey var mı?

4 ayda sonuçlanan icra davası nerede gerçekleştiriliyormuş söylesin de işimiz düşünce o savcılığa gideriz. Benim sırf inat için ödemediğim ve adıma açılmış icra davası 15 yıldır sürüyor.

Eki Görüntüle 1709978
Kesinleşmiş bazı kararlar hemen alınıyor, 7 günlük itiraz hakkı yapmazsan kaybetmiş sayılıyorsun.

Hocalarım çocuk ile bağlantımı kesiyorum zaten "knaka" gibi kelimeler kullanmasından belli yaşının küçük olduğu. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Kesinleşmiş bazı kararlar hemen alınıyor, 7 günlük itiraz hakkı yapmazsan kaybetmiş sayılıyorsun.

O karar alınana kadar kaç yıl geçiyor. Yani hesap alım satım işlemi oldu, şikayette bulunuldu, şikayet kabul edildi, deliller toplandı, taraflardan ifadeler alındı, savcılık dava açılmasına karar verdi, mahkeme günü verildi, suçlu bulundu ve borcun ödenmesi için süre verildi, borç ödenmedi haciz geldi.

İmkansız öyle bir şey bu sürede.

Geri
Yukarı