İtemsatış'tan alınan Valorant hesabı banlandı

rxza0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba geçenlerde İtemsatış'tan 390 TL'ye bir Valorant hesabı almıştım. Köşeden kenardan biriktirdiğim parayla işte. 2-3 hafta sonra bir girdim Valorant'a, daha doğrusu giremedim :D kalıcı uzaklaştırma yemiş hesap, sebebi ise; çalıntı kredi kartıyla hesapta alışveriş yapılmasıymış geri ödediğimde hesap açılacakmış dedi bana Riot. Yani anlık olarak hesaba bir erişimim yok kalıcı olarak giremiyorum hesaba. İtemsatış'la iletişime geçtiğimde ise yasal sürece başvurmamı önerdiler başka herhangi bir şey yapmadılar. Asıl merak ettiğim şimdi hukuki sürece başvursam herhangi bir sonuç alır mıyım? Paramı geri alabilir miyim? Yoksa boş zaman mı kaybederim bunu merak ediyorum. Araştırdığımda çoğu kişinin pek bir şey çıkmayacağını söylediğini gördüm fakat emin olamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Merhaba geçenlerde İtemsatış'tan 390 TL'ye bir Valorant hesabı almıştım. Köşeden kenardan biriktirdiğim parayla işte. 2-3 hafta sonra bir girdim Valorant'a, daha doğrusu giremedim :D kalıcı uzaklaştırma yemiş hesap, sebebi ise; çalıntı kredi kartıyla hesapta alışveriş yapılmasıymış geri ödediğimde hesap açılacakmış dedi bana Riot. Yani anlık olarak hesaba bir erişimim yok kalıcı olarak giremiyorum hesaba. İtemsatış'la iletişime geçtiğimde ise yasal sürece başvurmamı önerdiler başka herhangi bir şey yapmadılar. Asıl merak ettiğim şimdi hukuki sürece başvursam herhangi bir sonuç alır mıyım? Paramı geri alabilir miyim? Yoksa boş zaman mı kaybederim bunu merak ediyorum. Araştırdığımda çoğu kişinin pek bir şey çıkmayacağını söylediğini gördüm fakat emin olamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Valorant'ta hesap alım satım yasak dava açsanız bile bir şeye ulaşamazsınız.
Ne yapmalısınız: Oturup bir soğuk su içebilirsiniz ferah ferah.

Geçmiş olsun hocam.:ຸຸຸຸຸ(ຸ

Dava açmanız sizi bir sonuca ulaştırmaz maalesef. Adama yazıp yardım isteyebilirsin eğer yardım etmezse İtemsatış arkadaşı dava edileceği hakkında bir mesaj gönderse korkup verebilir. Şansını dene ancak dava açmanı önermem.

Valorant'ta hesap alım satım yasak dava açsanız bile bir şeye ulaşamazsınız.
Ne yapmalısınız: Oturup bir soğuk su içebilirsiniz ferah ferah.

Hocam tavsiyeniz için teşekkürler :D bilmiyorum pek emin değilim ama Valorant hesap satışının yasak olması Riot'un sözleşmesinde geçerli bir kural, ben dolandırıcılıktan savcılığa başvursam ne kadar sonuç alırım bilmiyorum. Daha önce bu tarz bir durumu yaşayan var mı? Eğer varsa yasal işlemlerden ne sonuç aldığını yazabilir mi?

İtemsatış'da mağazam var. Böyle konularda dava işe yaramaz ancak İtemsatış'a yazıp sms ile mesaj atınca adam korkup veriyor genelde hesabı. :D Şansını dene destek ekibine yaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı