İtopya anakartı 5 gündür kargoya vermiyor

Son durumlar nedir hocam?
Pazartesi müşteri hizmetlerini aramıştım "siparişinizin aciliyetini depomuza bildiriyorum en geç 2 gün sonra kargoya verilecektir" dediler. 2 gün oldu hala siparişlerim hazırlanıyor gözüküyordu bu sabah tekrar aradım siparişin çıkış tarihi yarın olarak işaretlenmiş dedi bekliyorum hala. Bu arada 20 kasımda verdim siparişi 12 gün oldu :D

Pazartesi müşteri hizmetlerini aramıştım "siparişinizin aciliyetini depomuza bildiriyorum en geç 2 gün sonra kargoya verilecektir" dediler. 2 gün oldu hala siparişlerim hazırlanıyor gözüküyordu bu sabah tekrar aradım siparişin çıkış tarihi yarın olarak işaretlenmiş dedi bekliyorum hala. Bu arada 20 kasımda verdim siparişi 12 gün oldu :D
Ben de bugün aradım aciliyet bildiriliyor bugün yola çıkar dedi birdaha itopyadan alışveriş yapmam bu sondu.

Bir sonuç çıkarsa bilgilendirir misiniz? Ona göre ben de arayıp söylemeyi düşünüyorum.
Az önce bir daha aradım meşhur Burcu hanım açtı telefonu cumaya kadar kargoya verileceğini söyledi bakalım hiç inandırıcı gelmiyor ama zaten vereceğim dedi der demez suratıma kapattı. Itopya pişmanlık hizmeti çok kötü dün aldığım klavye bugün elime ulaştı bunlar bir şey beceremiyor.

Ben de bugün aradım aciliyet bildiriliyor bugün yola çıkar dedi bir daha İtopya'dan alışveriş yapmam bu sondu.

Son durum cuma günü iade verdim ve bugün iadem yani param geldi. Ve gelir gelmez aldım bir anakart yarın gelecek. Başka yerler 1 günde veriyor iken İtopya 9 günde vermedi kargoya. :( İtopya pişmanlıktır.

Kurye rezervasyon yapmışlar konşimento (gönderi barkodunu siteye koyup ürünü verdik diyerek yalan atmışlar şimdi UPS ile görüştüm barkod oluşturulmuş ürün teslim edilmemiş bize efendim dediler.
Daha ne diyebilirim ki sitedeki 3-5 güne inandık buna da inanalım bari...
Teknobiyotik varken itopya tercih ettiğime inanamıyorum cidden.

Kurye rezervasyon yapmışlar konşimento (gönderi barkodunu siteye koyup ürünü verdik diyerek yalan atmışlar şimdi UPS ile görüştüm barkod oluşturulmuş ürün teslim edilmemiş bize efendim dediler.
2 dakika önce bana bildirim geldi ürün kargoya teslim edildi diye bu saatte ne kargosu dedim bende herhalde benim kargomuda öyle yaptılar.

Hocam şimdi "ürünü kargoya verdik" deyip size kargo takip no su gönderdiler ve o numarada ki kargo ups'ye verilmemiş mi yani yoksa yanlış mı anlamışım?
Hocam şimdi "ürünü kargoya verdik" deyip size kargo takip no su gönderdiler ve o numarada ki kargo ups'ye verilmemiş mi yani yoksa yanlış mı anlamışım?
Umarım yanlış anlamışımdır..

Edit: Şimdi baktım benim de 2 adet siparişimden biri kargoya verildi yazıyor ve takip numarası verilmiş diğeri de sevke hazır gözüküyor. Allahım lütfen daha fazla sorun çıkarmasınlar takatim kalmadı :(((

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı