İtopya/Arena bilgisayar değişim süreci

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Razer Mouse'um var, ikinci el olarak almıştım. İlk başlarda bozuk değildi yaklaşık 1-2 hafta kullandıktan sonra sensörü düzgün çalışmamaya başladı. Kısa dönüşlerde doğru dönmüyor gibiydi ve mouse sanki ekrana bir tık geç geliyormuş gibi hissettiriyordu. Bende bu durumun üzerine Razer ile görüştüm. Bana birkaç çözüm yöntemi sundular. Sorun çözülmedi ve bana firmaya göndermemi söylediler. Eğer değişimi reddederlerse bize bildirin demişlerdi. Bu arena bilgisayarın değişim süreci nasıldır? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Genel prosedür: Ürünün sorunu tamir ile çözülemeyecekse durumdaysa değişim/iade raporu veriliyor. Bu değişim/iade raporuyla ister ürünün değişimini, ister para iadesini sağlatabiliyorsunuz. Kullanıcı hatası saptanırsa tamir ücreti size yansıyabilir tabi. Özünde böyle yani.

Genel prosedür: Ürünün sorunu tamir ile çözülemeyecekse durumdaysa değişim/iade raporu veriliyor. Bu değişim/iade raporuyla ister ürünün değişimini, ister para iadesini sağlatabiliyorsunuz. Kullanıcı hatası saptanırsa tamir ücreti size yansıyabilir tabii. Özünde böyle yani.

Benim yapabileceğim bir bozukluk değil ki usta, sensörü doğru çalışmıyor. Ne yapabilirim ki sensörü çıkartıp fırına mı atacak halim yok :D.

Geri
Yukarı