İtopya bozulan anakarta kullanıcı hatası der mi?

wooglagZ

Hectopat
Makaleler
3
Selamlar. Dün anakart bozuldu. Ama hiçbir şey yapmadım. Bilgisayarcıya sordum kendi kendine durduk yere de bozuluyor bunlar dedi. 3 yıl garantisi olduğu için garantiye göndereceğim. İtopya'dan aldım. İtopya'yı aradım Beylikdüzü'nde şubemiz var getirin dediler. Kullanıcı hatası derler mi?

Nasıl bozulduğuna bağlı. Durduk yere bozulduğuna inanırlarsa değişirler.

Selamlar. Dün anakart bozuldu. Ama hiçbir şey yapmadım. Bilgisayarcıya sordum kendi kendine durduk yere de bozuluyor bunlar dedi. 3 yıl garantisi olduğu için garantiye göndereceğim. İtopya'dan aldım. İtopya'yı aradım Beylikdüzü'nde şubemiz var getirin dediler. Kullanıcı hatası derler mi?

Bozuldu derken? Ne yaparken bozuldu? Sök takmı yaptın? BIOS'mu güncelledin?

3 yıl garantisi var ise ve durup dururken bozulduysa tabii ki garantiye yollayın.
Çözüme kavuşturup yollarlar diye umuyorum.
Hiç İtopya ile iletişim kurmadım ama sizin durumunuzda kullanıcı hatası demeleri veya çözüme kavuşturmamaları için bir sebep yok.

Nasıl bozulduğuna bağlı. Durduk yere bozulduğuna inanırlarsa değişirler.

İnanmalarına gerek yok. Gerçekten durduk yere bozuldu. Hatta olay şöyle oldu. Ben 2 3 gün önce bilgisayarı yatmak üzere kapattım ve okula gittim. Geldiğimde monitörüm açılmıyordu. Dün bilgisayarcıya gittim. RAM'i söküp taktı. BIOS pilini çıkarıp taktı. Hala düzelmedi.

İnanmalarına gerek yok. Gerçekten durduk yere bozuldu. Hatta olay şöyle oldu. Ben 2 3 gün önce bilgisayarı yatmak üzere kapattım ve okula gittim. Geldiğimde monitörüm açılmıyordu. Dün bilgisayarcıya gittim. RAM'i söküp taktı. BIOS pilini çıkarıp taktı.

Bilgisayarcıda mı çalıştırmadı?

Bize bile bu kadar az bilgi verdiğine göre kullanıcı hatası var gibi.
Çocukken bilgisayarı bozunca kendi kendine bozuldu derdim hep o geldi aklıma. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı