İtopya Eksik Para İadesi Yaptı

OrkunNS

Centipat
Merhaba arkadaşlar. İtopya'dan bir ürün aldım, 4 gün sonra kargo geldi geldi. İnceledim ve biraz sorunları olduğunu fark ettim. Kargo parası dahil 508 TL ödedim ama iade etmek istediğimde bana geri ödenecek miktar olarak 422 TL gözüküyor. Bu normal mi? Yani kullanmadım hiç. Jelatinleri bile üstünde. Hala direkt kutudan çıktığı gibi ürün. Neden eksik para iadesi yapılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. İtopya'dan bir ürün aldım, 4 gün sonra kargo geldi geldi. İnceledim ve biraz sorunları olduğunu fark ettim. Kargo parası dahil 508 TL ödedim ama iade etmek istediğimde bana geri ödenecek miktar olarak 422 TL gözüküyor. Bu normal mi? Yani kullanmadım hiç. Jelatinleri bile üstünde. Hala direkt kutudan çıktığı gibi ürün. Neden eksik para iadesi yapılıyor?
N11'de vs. kargo ücretsiz gönderebiliyordunuz. Tabi anlaşmalı kargolarda. Müşteri hizmetlerini aradınız mı ?

%18 kdv eklenmemiş olabilir onu da ekleyip öderler ama kargo parasını kesmişlerdir büyük ihtimal. Onu da tüketici hakem heyetine şikayet ederseniz geri alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı