İtopya garantiden iade veya değişim çıktı

Ancyra

Hectopat
Yer
Ankara/Çankaya
Daha fazla  
Merhabalar. MSI RX 580 Armor ekran kartımı yaşadığım sorunlardan dolayı İtopya aracılığı ile garantiye gönderdim. Yetkili servis aldığımdan 6 ay içerisinde böyle bir sorunla karşılaştığım için firmadan iade veya değişim talep edebilirsiniz dediler. İtopya ile nasıl bir diyalog yapmam lazım para iadesi için? Nasıl bir yol izlemem gerekli? Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirsen sevinirim.

Merhabalar. MSI RX 580 Armor ekran kartımı yaşadığım sorunlardan dolayı İtopya aracılığı ile garantiye gönderdim. Yetkili servis aldığımdan 6 ay içerisinde böyle bir sorunla karşılaştığım için firmadan iade veya değişim talep edebilirsiniz dediler. İtopya ile nasıl bir diyalog yapmam lazım para iadesi için? Nasıl bir yol izlemem gerekli? Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirsen sevinirim.

Ya aga hakkını arayıp uğraşda bu firma hani hizmet olarak bir de ulaşım olarak çok sıkıntı yani iade etsen bile paranın yatması falan 1 ayı buluyor bu yüzden bu firmadan bir eşya almak kumar oynamak gibi eşya hatalıysa vay haline.

Teknik servisten değişim için belge alıp itopyaya iletmen gerekir.

Aynı üründen var ise ellerinde sana onu önerecekler yok ise ya sana aynı tutarda ürün almanı veya paranı iade etmeyi önermeleri gerekiyor. Fakat belgeyi o firmadan iste ve taraflarına mail atman gerekiyor işleme almaları için. Kaşeli ve imzalı olması da önemli. ( o firma tarafından )

Teknik servisten değişim için belge alıp itopyaya iletmen gerekir.
Teknik servis kendisi itopyaya göndermiş galiba mail attım itopyaya "Doa formuna istinaden para iadesi yapabiliyoruz , dönüşünüzü beklemekteyiz" diye bir cevap aldım.
10 dakika da mail yolu ile çözdük galiba. İşlemi başlatıyorum. 3 ile 7 iş günü içerisinde hesabınıza yatar dediler. Bi sorunla karşılaşmayız umarım.

Benim sistemde de sorunlar var. Ben 1 kere garantiye gönderdim ancak BIOS'u güncelleyip geri gönderdiler. Birdaha da göndermek istemedim. Tüketici haklarına başvurdum. Bekliyorum.

Geri
Yukarı