İtopya güvenilir mi?

egerafi

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, 1500TL gibi bir bütçem vardı ve hangi monitörü alsam diye araştırıyordum, dün alacağım monitör'e karar verdim stok var olarak gözüküyordu. Kartım'da 50TL gibi bir miktar eksikti bu sebeple para yüklemeye gittim. Geri geldiğimde ise istediğim monitör'de stok kalmadığını gördüm. Fiyatı uygun gelmişti bu sebeple stok beklemeye başladım bugün yaklaşık 1 saat önce stok geldiğini gördüm hemen siparişimi verdim. Siparişimi verdikten 30 dakika sonra tekrar stok bitti.

Sipariş verdiğim monitör acaba biri monitör'de sorun yaşayıp iade etti ve birisi satın alana kadar stok var olarak mı gösterdiler? Çünkü satın aldıktan yaklaşık 25-30 dakika sonra stok bitmesi pek mantıklı gelmedi dün de kısa bir süreliğine stok var olarak gözükmüştü. Bu yakınlarda alışveriş yapan var mı? Ölü piksel çıkar da boşu boşu iade için vakit kaybederim diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün stokta olmayabilir halen. Bana ürünü takip edenleri harekete geçirmeye çalışılmış gibi geliyor. Basit bir pazarlama taktiği olabilir ve ayrıca İtopya güvenilirdir şüphe duyma.

Hocam ürün kalitesinin siteyle alakası yoktur fiyatı uygun olan yerden alınabilir sonuçta kapalı kutu geliyor.

4 gün önce Corsair Harpoon mouse siparişi verdim.

İtopya güvenilir, o konuda sorun yok ama kargoları çok geç gönderiyorlar.

4 gün önce sipariş verdim, 3 iş günü içinde kargoda olacağı yazıyordu ve bugün sokağa çıkma yasağı dışında 3. gün oldu ve hala ''siparişiniz alındı'' kısmında bekliyor, belli ki 1-2 ayı bulacak elime ulaşması.

Mağazadan alınca sorun yok da, iş kargoya gelince bekle Allah bekle.

Kendin karar ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı