İtopya hazırlanan sipariş ne zaman kargoya verilir?

Highward

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
10 Aralık'ta siparişini verdiğim hazır sistem bugün kargoya hazır hale gelmiş görünüyor. Sizce ne zaman kargoya verilir ve elime ulaşmış olur? Bu durumdayken çok uzun zaman bekleyen var mı?

10 Aralık'ta siparişini verdiğim hazır sistem bugün kargoya hazır hale gelmiş görünüyor. Sizce ne zaman kargoya verilir ve elime ulaşmış olur? Bu durumdayken çok uzun zaman bekleyen var mı?
Sitede yazdıkları gibi geliyor, 7 iş gününde eline ulaşır. Ankaraya montajlı hazır sistem 7 iş gününde gelmişti, Pandeminin yoğun olduğu zamanlar.

Kargoya hazır ifadesinden sonra kargoya verildi denmesi tahmini kaç gün sürüyor peki
10 dakika.
Eski siparişimin takip yerine geldim biraz önce, 4. aşamaya gelir gelmez kargo takip numarası alt tarafta çıkıyor zaten. 1-4 aşama arası 4 iş günü sürüyor.

Dosya Ekleri

• SDFGSFG.png
    SDFGSFG.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 98
10 dakika.
Eski siparişimin takip yerine geldim biraz önce, 4. aşamaya gelir gelmez kargo takip numarası alt tarafta çıkıyor zaten. 1-4 aşama arası 4 iş günü sürüyor.
Benim tüm aşamalara gelmesi 1 gün sürdü dün baktığımda ürünler hazırlanıyor aşamasındaydı bugün baktığımda görseldeki gibi olmuştu. Ama altta kargo takip numarası çıkmadı daha

Yeni konular

Geri
Yukarı