İtopya İade Almıyor

bed0v1

Decapat
Daha fazla  
İtopya'dan hazır sistemi özelliştirerek aldım, kasanın stock fanlarından biri çalışmıyor. 14 gün koşulsuz iade hakkımız olduğu halde geri iade almıyorlar, ayrıca maillere geri dönmüyorlar, siteden iade talebine de bakmıyorlar. Bir şey alırken iki kere düşünün diye yazıyorum, hele ki bu yoğunluklarında hiç bulaşmayın.

İtopya'dan hazır sistemi özelliştirerek aldım, kasanın stock fanlarından biri çalışmıyor. 14 gün koşulsuz iade hakkımız olduğu halde geri iade almıyorlar, ayrıca maillere geri dönmüyorlar, siteden iade talebine de bakmıyorlar. Bir şey alırken iki kere düşünün diye yazıyorum, hele ki bu yoğunluklarında hiç bulaşmayın.
İtopya hakkında bu tarz şikayetler çok var. Yakın zamanda bilgisayar toplamıştım. İyiki Sinerji üzerinden almışım. THH'ye başvurabilirsin yada şansını bir de Şikayetvar üzerinde deniyebilirsin.

İtopya ile ilgili bu tür çok şikayet var benim oradan bir alışverişim olmadı ama belli ki güvenilir değil durum böyle olunca da oradan kimsenin alışveriş yapmasını tavsiye etmem uzak durulması gereken bir firma. Bu arada diğer arkadaşların dediği gibi Tüketici Haklarına başvur onu ya mecbur iade alacak yada yenisi ile değiştirecek...

Çok üzülüyorum böyle durumlara, paranızla rezil oluyorsunuz bunun gibi durumlarda.
Biraz daha zorlayın, olmadı THH ile çözersiniz.
Ama problem ufak bir durum, iade yerine çözüm sağlamalarını da isteyebilirsiniz.

hocam şimdi dadg2 sistemini aldım siparişi iptal etmek istesem paramı bankama yatırırlar mı yoksa sıkıntı çıkar mı bilgisi olan varsa yardım etsin böyle şikayetler açıkçası beni de tedirgin etti

hocam şimdi dadg2 sistemini aldım siparişi iptal etmek istesem paramı bankama yatırırlar mı yoksa sıkıntı çıkar mı bilgisi olan varsa yardım etsin böyle şikayetler açıkçası beni de tedirgin etti
Banka hesabınıza 10 gün içerisinde yatırıyorlar diye biliyorum.
Çok üzülüyorum böyle durumlara, paranızla rezil oluyorsunuz bunun gibi durumlarda.
Biraz daha zorlayın, olmadı THH ile çözersiniz.
Ama problem ufak bir durum, iade yerine çözüm sağlamalarını da isteyebilirsiniz.
Kasadan fanı çıkarın yollayın incelem süreci olsun vesaire dedilerde uğraşmaya hiç gerek yok ya, satışı yapana kadar yanından ayrılmıyolar sattıktan sonra ortadan kayboluyolar. Bozukta olsa fanımdan olmak istemiyorum :)

3 Haziran'da iade sürecini başlattım. Cloud Alpha almıştım bu firmadan. Kargo ellerine ulaşınca aradılar ve kutusu açılan ürünü geri alamıyoruz şeklinde açıklama yaptılar. Tüketici hakem heyetine başvuracağımı söyledim. Başvurun deyip yüzüme kapattılar. Param ve kulaklık onlarda ve hakem heyeti sonucuna kadar kulaklık alamayacağım. Bu yüzden ekstra bir dava açmayı planlıyorum kendilerine. Bir ay önce EkoStok adlı firmadan Cloud Flight satın alıp iade etmiştim. Kargo ellerine ulaşır ulaşmaz hesaba yatırdılar parayı. Kesinlikle kalitesiz bir firma olduğunu düşünüyorum bu firmanın. Kanuna karşı geliyorlar resmen.

3 Haziran'da iade sürecini başlattım. Cloud Alpha almıştım bu firmadan. Kargo ellerine ulaşınca aradılar ve kutusu açılan ürünü geri alamıyoruz şeklinde açıklama yaptılar. Tüketici hakem heyetine başvuracağımı söyledim. Başvurun deyip yüzüme kapattılar. Param ve kulaklık onlarda ve hakem heyeti sonucuna kadar kulaklık alamayacağım. Bu yüzden ekstra bir dava açmayı planlıyorum kendilerine. Bir ay önce EkoStok adlı firmadan Cloud Flight satın alıp iade etmiştim. Kargo ellerine ulaşır ulaşmaz hesaba yatırdılar parayı. Kesinlikle kalitesiz bir firma olduğunu düşünüyorum bu firmanın. Kanuna karşı geliyorlar resmen.
Bazı firmaların kulaklık konusunda geri iade almama hakları var diye bilgim var. En azından giyilebilir bir teknoloji olduğu için ve hijyen açısından kulaklıkların iadesi bazı yerlerde normalce oluyorken bazı yerlerde ya çok zahmetli oluyor ya da işte olumsuz sonuçlanabiliyor. Yine de son cevabı THH verecektir.

İtopya'dan yakın zamanda alışveriş yaptım. Mouse siparişi dört günde geldi çok uzatmadılar. Yalnız sorun şu ki kendilerine ulaşmak istediğimde telefonla, maille bir türlü görüşme yapamadım. En azından maile dönüş yapın. Sinerji, QP Bilişim, İncehesap gibi yerlerden aldığımda rahatlıkla ulaşıyordum telefon ya da maille.

Geri
Yukarı