İtopya iade edilen ürünün parası ne zaman gelir?

xNephelion

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İtopya üzerinden dün öğlen saatlerinde aldığım ürünü bugün sabah saatlerinde iade ettim ve yaklaşık 1 saat önce iptal edilmiş ama para iadesi yapılmamış. Bir kaç saate veyahut güne yapılır mı yoksa İtopya üzerinden bu fiyata başka bir alışveriş mi yapmam gerekiyor bu çok saçma ama bilemedim. Bir bilgisi veyahut fikri olan var mı?

Müşteri hizmetlerini ararsan yardımcı olurlar paraya ihtiyacın olduğunu mecburen iptal ettiğini falan söyleyebilirsin.

Para iadesi yapmaz olurlar mı benim paramı ben sabah iptal ettim öğleden sonra paramı iade etmişlerdi diye hatırlıyorum.

Büyük ihtimalle yoğunluktan galiba ederler herhalde 1-2 saate. Umarım alacağım üründe indirim bitmez. Sebepsizce bir endişeye kapılmıştım da. Ederler ya. Sağol. ^^

opya güvenilir bir sitedir kimseyi mağ

Yok yok güvenilir bir site olduğunu biliyorum. Daha önce bilgisayarımı ve diğer ekipmanlarımı ordan aldım ama hiç bir zaman iade yapmadığım için o konuda bilgi eksikliğim vardı. ^^ Geri dönüşünüz, yanıtınız için çok teşekkür ederim. ^^

Para iadesinin süresi işlemi yaptığın yönteme göre de değişiyor. İtopya önce senin iptalini yapıyor, muhasebeye gönderiyor onlar işlemi yapıyor. EFT veya kredi kartı ile yapmana göre de paranın sana geri geliş süresi değişiyor.

Para iadesinin süresi işlemi yaptığın yönteme göre de değişiyor. İtopya önce senin iptalini yapıyor, muhasebeye gönderiyor onlar işlemi yapıyor. EFT veya kredi kartı ile yapmana göre de paranın sana geri geliş süresi değişiyor.

Anladım. Çok teşekkür ederim. Kredi kartı ile yapmıştım ödemeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı