İtopya iade süreci nasıl işliyor?

teşekkürler @Silinen üye ve @Uzumaki Naruto.

Hocam şimdi kontrol ettim benim bir baş belası Fusion 700'üm vardı onu biz mağazadan iade ettik ama İtopya.com'da hala iade talebiniz değerlendiriliyor yazıyor. Not: İnternet sitesinden yanlışlıkla iade talebi oluşturdum kaldı öyle.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-18 204213.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-18 204213.png
    59,3 KB · Görüntüleme: 37
Hocam şimdi kontrol ettim benim bir baş belası Fusion 700'üm vardı onu biz mağazadan iade ettik ama İtopya.com'da hala iade talebiniz değerlendiriliyor yazıyor. Not: İnternet sitesinden yanlışlıkla iade talebi oluşturdum kaldı öyle.
Kutusunu açmış mıydınız kulaklığın ona göre bende mağazadan iade etmeyi düşünüyorum.

Kutusunu açmış mıydınız kulaklığın ona göre bende mağazadan iade etmeyi düşünüyorum.

Hocam benim kulaklığım ilk geldiğinde cızırtı sorunlu olarak gelmişti. İtopya'nın acıbadem şubesinin müşteri hizmetleri kısmına götürdük yaklaşık 16 gün bekledikten sonra değişim yapıldı.
Değişimden gelen kulaklığı 9 gün kullandım tamamen bozuldu yine aynı yere götürdük ve yaklaşık 23 gün bekledik. 10 gün önce para iadesi tarafımıza yapıldı. Anlayacağınız üzere bana gelen 2 kulaklıkta bozuldu ve birinde değişim birinde iade yapıldı.

İtopya'nın kuralları gereğince hijyen ürünlerini iade edemezsin. İtopya çöpünden alışveriş yaparak hata yapmışsın iaden alınmaz geçmiş olsun. Bunu bizzat kendim yaşamış biri olarak söylüyorum.

İtopya'nın kuralları gereğince hijyen ürünlerini iade edemezsin. İtopya çöpünden alışveriş yaparak hata yapmışsın iaden alınmaz geçmiş olsun. Bunu bizzat kendim yaşamış biri olarak söylüyorum.

Hocam İtopya'dan 3 kere alışveriş yaptım hepsinden çok memnun kaldım. İtopya'yı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı