İtopya İade Süreci

carpexx

Hectopat
İtopya'dan almış olduğum DADG2 sistemim arızalı çıktı. Ve dün iade işlemi başlattım teknik servis ile konuştum. Onlara gönderip eğer bir sıkıntı varsa halledeceklerini söylediler. Pazartesi günü UPS kargo tarafından siparişim alınacak ve İtopyaya geri gönderilecek. Bu süreç ne kadar sürer pazartesinden sonra kaç gün içimde kasa tekrar elime ulaşır? Tahmini bir sürede diyebilirsiniz. İade sürecinde neler yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmini süre veremeyiz. Şuan yoğunluğu bahane ederek müşterilerini memnun etmeyen bir firma söz konusu. Kasan ellerine ulaştığında kontrol eder, çözmek istedikleri bir şey ise çözer geri yollarlar. Fakat yeni aldıysan kasayı üzeceklerini sanmam seni. Zaman konusunda bir söyleyemem :).

Tahmini süre veremeyiz. Şuan yoğunluğu bahane ederek müşterilerini memnun etmeyen bir firma söz konusu. Kasan ellerine ulaştığında kontrol eder, çözmek istedikleri bir şey ise çözer geri yollarlar. Fakat yeni aldıysan kasayı üzeceklerini sanmam seni. Zaman konusunda bir söyleyemem :).
Kasayı Üzeceklerini Derken :D

Süre konusuna gelirsek tahmini bir süre bile verseniz olur yani illa kesin bu süre demiyorum.
Virgül eksik orada :D Fakat yeni aldıysan kasayı, üzeceklerini sanmam seni demek istemiş
Tahmini olarak ne zamana gelir pazartesi günü kargoya verecem gidip gelmesi ne kadar sürer sence ?

Son düzenleme:
İade konusunda 2-3 hafta oluyor. Ama daha uzunda sürebilir şöyle genelleme bakınca 2-3 hafta içinde geliyor fakat sizinki kısa sürebilir uzun da. Zaten çoğu kişi iade sürecinden şikayetçi.
İade demiyelimde daha çok değişim para iadesi kesinlikle istemiyorum çünkü efsane cumada indirimle aldım tekrar almak istesem bu sistemi baya bi para koymam lazım üstüne.Eğer bir arızası varsa yapacaklar yada yenisiyle değiştiricekler.
@Recep Baltaş Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında acaba ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı