Elektronik İtopya indirimleri

Daha fazla  
Technopat'ı kınıyorum istediğimiz gibi konu açamıyoruz (!). Yeni mağazanın şerefine indirim yapıyorlar gelenler başka şeylere de bakar belki alır diye. Sen de şikayetleniyorsun.

KS
KS
venfegul3454

venfegul3454

Hectopat
Yer
S
Daha fazla  
Saçma saçma yorumlar gelmiş. Yok seni ilgilendirmez. İtopya dan 45k ya bilgisayar topladım 1 hafta önce. Müşteri değilmiyim niye ilgilendirmesin? diğeri almanya da RS7 birim örneği vermiş. Kelime dağarcığı yok, örnek vermeyi beceremiyor. Birim ne alaka? Ülke ekonomisinin içine etmişler, vergiler %200 üzerinde. Paranın değeri yok. İtopya indirimini mağaza da yapıyor sadece diye eleştirmişim. Verdiği örneğe bak. Kafa yok ki.

Talipp

Hectopat
Makaleler
6
Clickbait yapmışlar tıklayınca 900tl oluyor fiyat😂
orc1.PNG

orc2.PNG

DTB

Hectopat
Makaleler
11
Saçma saçma yorumlar gelmiş. Yok seni ilgilendirmez. İtopya'dan 45k ya bilgisayar topladım 1 hafta önce. Müşteri değil miyim niye ilgilendirmesin? Diğeri Almanya da RS7 birim örneği vermiş. Kelime dağarcığı yok, örnek vermeyi beceremiyor. Birim ne alaka? Ülke ekonomisinin içine etmişler, vergiler %200 üzerinde. Paranın değeri yok. İtopya indirimini mağaza da yapıyor sadece diye eleştirmişim. Verdiği örneğe bak. Kafa yok ki.

Onu ironi olsun diye yazmıştı dostum saçma olduğu doğru ama. ;D ;D

DTB

Hectopat
Makaleler
11
Son düzenleme:

oktyky

Picopat
Daha fazla  
Ya sanırsın deli indirim var bu kadar üzülmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı