İtopya kargoya vermiyor

Hiçbir şekilde cevap vermemeleri
İnşallah yarın kargolanır ya. Cevap vermemeleri sinirimi bozdu. Çok ilgisiz bir firma.
Cevap alamamanız gerçekten bir problem bir şirket için en azından. Dilerseniz Twitter, Instagram gibi sosyal medya platformlarından ulaşmayı deneyin.
@rechtssprechung normalde ben de UPS'ten memnundum fakat İtopya'yla araları mı bozuldu ne oldu bilmiyorum, bayramdan önce verdiğim sipariş hâlâ ulaşmadı bana. Kargo geri döner de İtopya ürünün indirimi bittiği için tekrar göndermezse her gördüğüm UPS aracının egzozuna patates tıkarım artık.
Dilerim sizi de daha fazla bekletmezler. Baya bir vakit geçmiş aradan, şikayetvar gibi herkes tarafından takip edilen bir platforma ya da şirketin yöneticilerine doğrudan şikayetinizi iletirseniz işleminiz hızlanır diye düşünüyorum.

Montaj gerekmeyen siparişi 1 Ağustos'ta vermeme rağmen hala kargoya bile verilmemiş. İtopya'ya ulaşmak için ne yapmam lazım? Mail atıyorum cevap vermiyorlar, Şikayetvar'a yazıyorum yanıtlamıyorlar, telefon açıyorum açmıyorlar. Lanet ettim aldığım şeye. Keşke 100 lira fazla verip N11'den falan alsaydım diyorum.
Bayram indirimleri dolayısıyla yoğunluk yaşıyorlar büyük ihtimal. Ramazan bayramında bende bilgisayar topladığım için birkaç parça sipariş etmiştim. 3-4 iş günü içinde gelecek denilen parçalar 2 haftada elime ulaştı. Sabredin gelir.

Kendileri mi verdi yoksa bir şeyler söyleyebildiniz mi 😄

Benimki de kargoya verildi bugün. 5'inde sipariş vermiştim. 6 gün sonra verildi fakat 2 gün hafta sonu da girdi işin içine bu yüzden normal geldi.

Benimki de kargoya verildi bugün. 5'inde sipariş vermiştim. 6 gün sonra verildi fakat 2 gün hafta sonu da girdi işin içine bu yüzden normal geldi.
Benim bugün kasa geldi ama diğer iki parçam farklı kutuda kargolanmış o da bugün, yarın gelir dediler aradığımda. Niye aynı kutuya koymamışlar anlamadım.

Benim bugün kasa geldi ama diğer iki parçam farklı kutuda kargolanmış o da bugün, yarın gelir dediler aradığımda. Niye aynı kutuya koymamışlar anlamadım.
Benim siparişim de araya giren haftasonu ile beraber 4. gününde. Bakalım ne zaman kargolanacak.
Benim siparişim de araya giren haftasonu ile beraber 4. gününde. Bakalım ne zaman kargolanacak.
08/08/2020 tarihinde yani haftasonu verdiğim siparişim iş günü olarak baktığımızda 2. iş gününde kargolandı. Tahminimce yarın elime ulaşacak. Mail bilgilendirmesinde kargoya verilmeden hemen önce 5-7 iş günü içerisinde kargolayacağız dediler. Anlaşılan şirkette departmanlar arası iletişim konusunda bazı sorunlar yaşanıyor fakat sonuç olarak yine de bahsettikleri gibi 3-5 iş günü içerisinde kargoladılar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı