İtopya Kargoyu 2 Günde Çıkarttı

hasan_aker

Centipat
Çarşamba günü İtopya'dan hazır sistem, mouse ve klavye aldım. Kargo konusunda çok korktum, 15 - 20 gün beklediğini söyleyenler vardı. Az önce kargoya verilmiş. Firma hakkında kötü bir imaj var düzeltmek istedim.

Screenshot_20190823-150057_Gmail.jpeg

Ben 18 Ağustos tarihinde mağazalarına gidip Boost-GSR sistemine ekleme yaparak sipariş verdim fakat e-mail hesabıma hala kargo ile ilgili bir bildirim veya takip numarası gelmedi, bunu bayram sonrası çok yoğun oluşlarına ve parça sıkıntısı yaşamalarına veriyorum. Henüz montajı yapıldı mı onu da bilmiyorum.

Kardeşim 18-20gün PC Montaj + Kargodur Normal gaming ürünleri klavye maus vs o ürünleri max 3 iş günü içerisinde kargoluyolar
Ben 18 Ağustos tarihinde mağazalarına gidip Boost-GSR sistemine ekleme yaparak sipariş verdim fakat e-mail hesabıma hala kargo ile ilgili bir bildirim veya takip numarası gelmedi, bunu bayram sonrası çok yoğun oluşlarına ve parça sıkıntısı yaşamalarına veriyorum. Henüz montajı yapıldı mı onu da bilmiyorum.
Benm Pc Yaklaşık 10 günde geldi merak etme baya yoğunlar

Çarşamba günü İtopya'dan hazır sistem, mouse ve klavye aldım. Kargo konusunda çok korktum, 15 - 20 gün beklediğini söyleyenler vardı. Az önce kargoya verilmiş. Firma hakkında kötü bir imaj var düzeltmek istedim.

Eki Görüntüle 430598
Valla ben 09.08.2019 tarihinde sipariş verdim halen elime ulaşmadı sizce ne yapmalıyım ?? Bugün ayın 23'ü 2hafta oldu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı