İtopya Klavye indirimleri

Makaleler
42
G213 ve GK30 gördüğüm kadarıyla indirimdeler.
AOC GK200S varmış bir de Membrane.

Mekanik modeller değil ama fiyatları ve kaliteleri iyi, G213 arada birkaç kullanıcı beğenmemiş. Başka model bulursanız atabilirsiniz.

Mekanik modeller değil ama fiyatları ve kaliteleri iyi, G213 arada birkaç kullanıcı beğenmemiş. Başka model bulursanız atabilirsiniz.
G213 Geçen sene bu zamanlarda aldım. Çok memnunum. Tek sıkıntım tuşların üzerindeki siyah boya eğer biraz hor kullanırsanız hemen silinmeye başlıyor. Onun dışında kullanım olarak tek bir eksisini yaşamadım daha.

Hocam AOC GK200S modeli için internette bir inceleme bulamadım, Türkçe inceleme videosu varsa atabilir misiniz?
İtopya'yı patlatmışlar galiba girilmiyor.
Uzun süredir böyle. Bazen girmem 20-30 saniyeyi buluyor.

Hocam AOC GK200S modeli için internette bir inceleme bulamadım, Türkçe inceleme videosu varsa atabilir misiniz?
Forumlarda yazılı incelemeler vardı, video ben de bulamadım. Ama standart Membrane marka bir klavye ne kadar kötü olablilir ki?

G213 kadar leş bir klavye görmedim. Satın aldığım bozuk çıktı, gönderdikleri 2 klavye de bozuk çıktı. Almayın, onun yerine K55 alın.
İade edilen toplu bir seriden satış olabilir o.

Zaten alternatif olarak GK30 da attım ki, daha başarılı bulduğum bir klavye.
O kadar para verip membrane klavye almak ne kadar mantıklı?
Mekanik alıp 3 ay sonra garanti ile uğraşmak ne kadar mantıklı?

Geri
Yukarı