İtopya müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor

VarolE

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İtopya indirimleri başladığında beri müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamıyorum.
Ulaşabilen arkadaş var mı?
Maillere falanda dönüş yapılmadı.
Hala şu müşteri hizmetlerini düzeltememeleri inanılmaz saçmalık. Ürünün elime ulaşacağını bilsem de sipraşin hazırlanması ve kargo süresi hakkında net bir bilgi almak istiyorum ama yok ulaşılmıyor.
Ulaşıpda sipariş ve kargolar hakkında bilgisi olan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

İtopya budur dostum. Ürünü satar anca eline geldiğinde haberin olur. Dönüş almak istesen alamazsın. Tek çaren şubelerine gitmek.

Mouse almıştım ve 2 hafta boyunca telefondan ulaşamamıştım, mail yoluyla ulaşayım dedim 3 tane mail attım 3'ünde de aynı yazı geldi. UPS'yi aradım 1 saat ulaşamadım sonra hat düştü (2 kere bu olayı yaşadım sonra pes ettim). 2 hafta sonra da ürünüme kavuşabildim. İtopya'dan ürün aldıysanız sadece sabredeceksiniz.

Antalya'da oturuyorum usta...
Bu arada Itopya'dan ilk alışverişim değil daha önce ayrı olarak kulaklık ve mouse olmak üzere 2 sipariş vermiştim. İkiside 4 gün içinde elime gelmişti ve ürün için bilgi almak istediğimde de müşteri hizmetlerine çok kolay bir şekilde ulaşmıştım.
Şuan yeni depo, yeni mağaza bir de indirim yüzünden sıkışık olabilirler düşünüyorum ya da düşünmek istiyorum dediğim gibi daha önce bi sıkıntı yaşamadım fakat internetde site hakkında yazılanlar yüzünden paranoyak oldum resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı