İtopya "Ödeme işleminiz tamamlanamadı" hatası

Bartu Cenk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İtopya üzerinden alışveriş yapacağım ama ödeme işleminiz tamamlanamadı, lütfen tekrar deneyiniz hatası ile karşılaşıyorum. Banka ile görüştüm, herhangi bir kısıtlama/sorun olmadığını söylediler. Güvenlik kodu geliyor, girdikten sonra bu hata ile karşılaşıyorum. Daha önce benzer konular açılmış ama söylenenleri yapmama rağmen sorunum çözülmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

20210507_175817.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer internet alışverişine kartınız açıksa ve internet alışveriş limitiniz yeterli olduğu halde bu hatayı alıyorsanız 1-2 saat bekleyin sonra tekrar deneyin. (üst üste deneyince güvenlik nedeniyle askıya alınabiliyor 3-D Secure (veya benzeri) kullanıyorsanız) Yine olmazsa İtopya ile iletişime geçin veya ödeme türünü değiştirin.

Bende hata almıştım havale ile ödeme yaptım.

Bende aynı şekilde havale ile ödeme yapıp hallettim teşekkürler.

Eğer internet alışverişine kartınız açıksa ve internet alışveriş limitiniz yeterli olduğu halde bu hatayı alıyorsanız 1-2 saat bekleyin sonra tekrar deneyin. (üst üste deneyince güvenlik nedeniyle askıya alınabiliyor 3-D secure (veya benzeri) kullanıyorsanız) yine olmazsa İtopya ile iletişime geçin veya ödeme türünü değiştirin.

Sorunu havale ile ödeme yaparak çözdüm teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı