İtopya rezilliği

Keenact

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım İtopya'dan 8 GB +8 GB 3200 MHz RAM aldı. Xap'yi devreye soktuğunda sistem başlamıyordu bende RAM'lerden şüphelendim manuel olarak 3200MHz'ye aldığımda mavi ekran sıkıntısı oluştu. Ben de arkadaşıma RAM'leri teker teker denemesini söyledim. Sonuç ilk denediği RAM tek takılı iken 3200 MHz'de mavi ekran verirken 2. tek denediği RAM'de sıkıntı yaşamadı. Ben de RAM'in bozuk olduğunu düşünerek bugün İtopya'yı aradım. 54 dakika bekletildikten sonra hiçbir şey denilmeyerek, telefon suratıma kapatıldı. Size bu konuyu paylaşmak istedim bir yerden bir şey alırken nasıl bir yer olduğunu bir defa daha düşünün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sıralar salgını da bahane ederek yoğunluk adı altında böyle saçma durumlar yaşatıyorlar galiba müşterilerine. Bende TD500 almayı düşünüyordum oradan.

Arkadaşım İtopya'dan 8 GB +8 GB 3200 MHz RAM aldı. Xap'yi devreye soktuğunda sistem başlamıyordu bende RAM'lerden şüphelendim manuel olarak 3200MHz'ye aldığımda mavi ekran sıkıntısı oluştu. Ben de arkadaşıma RAM'leri teker teker denemesini söyledim. Sonuç ilk denediği RAM tek takılı iken 3200 MHz'de mavi ekran verirken 2. tek denediği RAM'de sıkıntı yaşamadı. Ben de RAM'in bozuk olduğunu düşünerek bugün İtopya'yı aradım. 54 dakika bekletildikten sonra hiçbir şey denilmeyerek, telefon suratıma kapatıldı. Size bu konuyu paylaşmak istedim bir yerden bir şey alırken nasıl bir yer olduğunu bir defa daha düşünün.
Yasalara göre 14 gün boyunca iade hakkınız var. Ürün elinize ulaştığı vakit o süre de başlıyor. Bence iade edin, paranızı zaten vermek zorundalar vermezseler kendileri zarar eder o konuda korkmayın yani. Ben teknolojik aletlerimin bir çoğunu alırken Vatan'dan aldım. Size de öneririm gerek müşteri ilgisi gerek ise ürünlerinde bir sıkıntı yaşamadım.

Bu sabah 1 saat müşteri hizmetleriyle konuşmak için bekledim. Tam tamına 1 saat. Bide o sinir bozucu bekleme melodisi yok mu. İnsan deli oluyor. 1 saatin ardından o yüce müşteri hizmetlerine bağlandım. 1 dakikada problemi çözdüler. İtopya güzel şirket fakat müşteri hizmetler rezalet ötesi diyebilirim.

Yasalara göre 14 gün boyunca iade hakkınız var. Ürün elinize ulaştığı vakit o süre de başlıyor. Bence iade edin, paranızı zaten vermek zorundalar vermezseler kendileri zarar eder o konuda korkmayın yani. Ben teknolojik aletlerimin bir çoğunu alırken Vatan'dan aldım. Size de öneririm gerek müşteri ilgisi gerek ise ürünlerinde bir sıkıntı yaşamadım.
Vatan,Mediamarkt gibi firmalar zaten sıkıntısız evet ama kar marjı ve dolar kuru yüzünden çok fazla ilgi gören firmalar değil orta ve düşük gelirli bizler için.

Teknobiyotik adamdır, Pazartesi sipariş verdim aynı gün kargoladılar. Aras kargo ise ertesi gün dağıtım ile gönderdi.

Vatan,Mediamarkt gibi firmalar zaten sıkıntısız evet ama kar marjı ve dolar kuru yüzünden çok fazla ilgi gören firmalar değil orta ve düşük gelirli bizler için.
Evet dostum o konuda haklısın. Ürünler birazcıkta olsa pahalı dolardan ötürü. Gönül isterdi ki bizim ülkemizde de Ekran kartı, Monitör, Ram, Anakart, özellikle de işlemci üretilsin ve dolar düşsün. Ama bu ne onların ne de bizim elimizde olan bir şey. Daha 5 yıl öncesine kadar en iyi ekran kartları en fazla 4000 lira iken şimdi en kötü ekran kartı bile 1000 liraya yakın bir fiyata sahip...

Malesef ürünü alalı 14 günden fazla oldu sebebi sistemi parça parça satın aldık indirim kovalaya kovalaya. Ürünü değiştirecekler zaten zorundalar da ulaşamamak ve 54 dakika bekleyip suratıma kapatmak nedir? Bu ürünü değiştirmek zorundalar zaten bakalım gelişmeleri size aktaracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı