İtopya sitesinde alır almaz fiyat artması

asliara

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba.

İlk kez bugun alisveris yapmak için İtopya sitesine uye oldum. Ses karti ve flash bellek aldim. İkisinde de indirime 4 saat kaldigi yaziyordu ve ses kartinda son 9 stok diyordu, flash bellekte ise 200'du sanirim.

Yalniz aliralmaz fiyatlar artti ve o stok yazilari kayboldu.

Basina boyle bir şey gelen var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya sitesinden ürün aldıktan sonra mesela kulaklık aldın 500 TL'ye indirim var ama aslında 600 TL aldıktan sonra ürünün fiyatı sana tekrar 600 TL'ye çıkar fakat indirim devam etmekte aslında sadece 1 tane aynı üründen alışta indirim oluyor anladığım kadarıyla İtopya'ya kayıtlı olan hesaptan çıkıp ürüne bakarsanız ürün indirimli gözükücektir en azından bende böyle oldu.

İtopya sitesinden ürün aldıktan sonra mesela kulaklık aldın 500 TL'ye indirim var ama aslında 600 TL aldıktan sonra ürünün fiyatı sana tekrar 600 TL'ye çıkar fakat indirim devam etmekte aslında sadece 1 tane aynı üründen alışta indirim oluyor anladığım kadarıyla İtopya'ya kayıtlı olan hesaptan çıkıp ürüne bakarsanız ürün indirimli gözükücektir en azından bende böyle oldu.
Dediginiz gibiymis evet, tesekkurler. Urunu, diger sitelere gore cok daha ucuz alinca,acaba iptal mi edecekler diye endiselendim de.
Evet. Gecen hafta hazır sistem aldım. 9.000e aldım 1 saat sonra 12.500e oldu ve 1 gün sonra tekrar 9.000e düştü. En başta sevindim iyi ki aldım diye. Ama sonraki gün keriz gibi hissettim😂
Uzuldum, sinirbozucu sahiden.

Evet. Gecen hafta hazır sistem aldım. 9.000e aldım 1 saat sonra 12.500e oldu ve 1 gün sonra tekrar 9.000e düştü. En başta sevindim iyi ki aldım diye. Ama sonraki gün keriz gibi hissettim😂
Ben SSD'yi aldığım anda fiyat 50 TL arttı. Doların 7'den 8'e fırladığı gündü.
Dogrudur. Benimki, ilk urune ozel fiyatmis. Konu cozuldu.

Aynısı bende de oldu dün itopyada. Ürünü satın aldıktan hemen sonra webde stoğu bitti yazıyordu ben de merak ettim acaba bu durumdan dolayı benim siparişim de gecikir mi diye. Hesaptan çıkıp başka şekilde bakmama rağmen de düzelmedi bende umarım bir şey çıkmaz.

Aynısı bende de oldu dün itopyada. Ürünü satın aldıktan hemen sonra webde stoğu bitti yazıyordu ben de merak ettim acaba bu durumdan dolayı benim siparişim de gecikir mi diye. Hesaptan çıkıp başka şekilde bakmama rağmen de düzelmedi bende umarım bir şey çıkmaz.
Umarim cikmaz.Sizinki farkli bir durum ve Amazon'da basima geldi ancak sorun cikmamisti.

Bende 9 stok yaziyordu, ben alinca 8 oldu(arkadasin dedigi gibi uyelikten cikip girince goruyorum). Siz alirken de 1 idiyse sorun cikmaz sanirim.

Eğer sipariş alındı ise size göndermek zorundalar diye biliyorum.
Daha önce ünlü bir firmadan ayakkabı satın aldım. Ertesi gün aranıp stokta olmadığını telefi için stoktan seçtiğim 2 ayakkabıyı (750 TL limit ile) ücretsiz vereceklerini söylediler ve verdiler de.😂 Kanuna bakmak lazım bu tür durumlar için.

Umarim cikmaz.Sizinki farkli bir durum ve Amazon'da basima geldi ancak sorun cikmamisti.

Bende 9 stok yaziyordu, ben alinca 8 oldu(arkadasin dedigi gibi uyelikten cikip girince goruyorum). Siz alirken de 1 idiyse sorun cikmaz sanirim.

Eğer sipariş alındı ise size göndermek zorundalar diye biliyorum.
Daha önce ünlü bir firmadan ayakkabı satın aldım. Ertesi gün aranıp stokta olmadığını telefi için stoktan seçtiğim 2 ayakkabıyı (750 TL limit ile) ücretsiz vereceklerini söylediler ve verdiler de.😂 Kanuna bakmak lazım bu tür durumlar için.

Valla hocalarım stokta kaç kaldığı yazmıyordu almadan önce de bakmıştım ama satın alma falan sorunsuz oldu. Benzeri bir olay da 2018'de yaşamıştım hatırladığım kadarıyla laptop RAM'i almıştım hepsiburadadan alır almaz stok bitmişti ama 14 gün boyunca kargoya vermemişlerdi ben de iptal etmiştim en sonunda. İnşallah bir sorun çıkmaz bakalım bir mail attım itopyaya hala kargoya verilmesini bekliyorum.

Bana da bir sitede, kucuk boy parfum stogu bitti diye, buyugunu yollamislardi farksiz. Hem de uygun mu diye aradilardi.

İtopya'da ozel zamanlarda gecikmeler oluyormus. Sizinki belki ondandir. Zaten mailde de 1-3isgunu demis, montaji olmayanlara.

Geri
Yukarı