İtopya teknik servisi 2 haftadır geri dönüş yapmadı

EnsarT57

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selamlar, yaklaşık 2 hafta önce şöyle bir konu açtım. ROG Fusion 700 cızırtı
Ve cevaplara bakarak İtopya Acıbadem şubesinin İtopya.com müşteri hizmetleri kısmına 16.03.2021 tarihinde kulaklığımı verdim. Biz size döneceğiz dediler. Tam 2 hafta oldu, ses soluk yok. Ortalama kaç günde dönüş yapmaları gerekiyordu? Kulaklığım %100 bozuk, ona eminim. 2 günlük kulaklığı 2 haftadır serviste tutmaları çok garibime gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar, yaklaşık 2 hafta önce şöyle bir konu açtım. ROG Fusion 700 cızırtı
Ve cevaplara bakarak İtopya acıbadem şubesinin İtopya.com müşteri hizmetleri kısmına 16.03.2021 tarihinde kulaklığımı verdim. Biz size döneceğiz dediler. Tam 2 hafta oldu, ses soluk yok. Ortalama kaç günde dönüş yapmaları gerekiyordu? Kulaklığım %100 bozuk, ona eminim. 2 günlük kulaklığı 2 haftadır serviste tutmaları çok garibime gitti.

Bende hazır sistem almıştım çalışmadı geri gönderdim 3 4 hafta bekledim.

Ve cevaplara bakarak İtopya Acıbadem şubesinin İtopya.com müşteri hizmetleri kısmına 16.03.2021 tarihinde kulaklığımı verdim. Biz size döneceğiz dediler. Tam 2 hafta oldu, ses soluk yok. Ortalama kaç günde dönüş yapmaları gerekiyordu? Kulaklığım %100 bozuk, ona eminim. 2 günlük kulaklığı 2 haftadır serviste tutmaları çok garibime gitti.
Valla msi servisinle geçen hafta işim oldu 3 gün sürdü.Bence anormal bir durum olabilir.

Ve cevaplara bakarak İtopya acıbadem şubesinin İtopya.com müşteri hizmetleri kısmına 16.03.2021 tarihinde kulaklığımı verdim. Biz size döneceğiz dediler. Tam 2 hafta oldu, ses soluk yok. Ortalama kaç günde dönüş yapmaları gerekiyordu? Kulaklığım %100 bozuk, ona eminim. 2 günlük kulaklığı 2 haftadır serviste tutmaları çok garibime gitti.

Ara bir sor.

İtopya'yı sevmesem de bunun orayla ilgisi yok. Servis bekletiyor demek ki ürünü. Sonuçta tamiri yapacak yer servis, İtopya değil. Siz servisi arayıp sorun.

Vallahi MSI servisinle geçen hafta işim oldu 3 gün sürdü. Bence anormal bir durum olabilir.

Hocam keşke direk ASUS servisine götürseydim diğer kulaklığımı bozuldu bozulacak 2 günlük kulaklığı ben bozmuş olamam herhalde verin yenisini geçin niye bu kadar kasıyorlar anlamıyorum ki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı