İtopya teslim edilmeyen kargo

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
İtopya'dan dun 2 tane ürün aldim 10 dakika once teslim edilgi gozukuyor herhangi bir gelen giden bir şey yok. Cagri merkezleri calismiyor nasıl ulaşacağım bunlara? Bu ne rezillik?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan dun 2 tane ürün aldim 10 dakika once teslim edilgi gozukuyor herhangi bir gelen giden bir şey yok. Cagri merkezleri calismiyor nasıl ulaşacağım bunlara? Bu ne rezillik?
Dostum sakin olmayı dene öncelikle. Siparişlerine git adresini kontrol et eğer adresinde sorun yoksa telaş yapmanı gerektirecek bir durum yok. Ulaştığın zamanda itopyaya durumu sorar öğrenirsin.

Dostum sakin olmayı dene öncelikle. Siparişlerine git adresini kontrol et eğer adresinde sorun yoksa telaş yapmanı gerektirecek bir sorun yok. Ulaştığın zamanda itopyaya durumu sorar öğrenirsin.

Adresim dogru herhangi bir yanlis yok. 5 dk once de sms geldi teslim edilmistir diye komedi.

Bana da aynı sms geldi. Teslim alındı demek kargo firması tarafından teslim alındı demek. Teslim edidi ile teslim alındı farklı şeyler, sakin. :D

Sitelerinde direkt adim soy adim adresim ve teslim alindi ibaresi var :D 2022de boyle tasrim mukemmel o zaman.

Sitelerinde direkt adim soy adim adresim ve teslim alindi ibaresi var :D 2022de boyle tasrim mukemmel o zaman.
1642253377258.png

Bende böyle şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı