İtopya UPS Kargo Sorgulama "Bu referans/Takip numarasına ait bilgi bulunamamaktadır." Hatası

awedbss

Femtopat
Daha fazla  
İtopya'dan sistem aldım ve siparişim nerede yazısına tıklayınca UPS Kargo sitesine atıyor fakat "bu referans/Takip numarasına ait bilgi bulunamamaktadır. Numaranızı kontrol edip yeniden deneyiniz." diyor.

Eğer yeniyse daha biraz bekleme sisteme geç düşüyor olabilir, bende İtopya'dan sistem aldım ve UPS ile gelmişti. Sıkıntısız teslim ederler o konuda rahat olda yarın İtopya müşteri hizmetlerini ara söyle hemen yardımcı olurlar en azından ben aradığımda o zaman çok ilgilenmişlerdi benimle.

İtopya'dan sistem aldım ve siparişim nerede yazısına tıklayınca UPS Kargo sitesine atıyor fakat "bu referans/Takip numarasına ait bilgi bulunamamaktadır. Numaranızı kontrol edip yeniden deneyiniz." diyor.

Sorunun UPS ile alakalı olduğunu düşünüyorum ama siz gene de arkadaşların dediği gibi ütopya müşteri hizmetlerine ulaşın.

Bazı firmalar öğle arası sistemi uyguluyor. Öğleden önce veya sonra aramayı deneyin. Olmazsa buraya yazın.
Tamam sağol.

Sorunun UPS ile alakalı olduğunu düşünüyorum ama siz gene de arkadaşların dediği gibi ütopya müşteri hizmetlerine ulaşın.
Tamam.

Siparişim kargoya verildi siparişim neredeye basınca şimdide Yurtiçi kargoya atıyor ve giriş yapmamı istiyor itopya şifremi yazıyorum kabul etmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı