İtopya'da ASUS TUF Gaming H7 kırmızı 299 TL!

Bende stand yok, İtopya'dan mı aldınız siz de? Neymiş o kurullar doğru kullanım için anlatır mısınız?

Evet İtopya'dan aldım. Aslında deneme yanılmayla bulduğum şeyler. Mesela bende kulaklığı laptopa taktıktan sonra mikrofonu takınca ekstra olan mikrofon çalışmıyordu. Ya da bazen laptopu açıp kulaklığı sonradan taktığımda Valorant'ta ses az geliyordu vs. genel durumlar değil bunlar diye düşünüyorum. Yalnız şöyle bir sıkıntım var. Armoury Crate uygulamasında kulaklık arayüzü bir türlü yüklenmiyor. Başlarda böyle değildi.

Evet İtopya'dan aldım. Aslında deneme yanılmayla bulduğum şeyler. Mesela bende kulaklığı laptopa taktıktan sonra mikrofonu takınca ekstra olan mikrofon çalışmıyordu. Ya da bazen laptopu açıp kulaklığı sonradan taktığımda Valorant'ta ses az geliyordu vs. genel durumlar değil bunlar diye düşünüyorum. Yalnız şöyle bir sıkıntım var. Armoury Crate uygulamasında kulaklık arayüzü bir türlü yüklenmiyor. Başlarda böyle değildi.
Yani çok saçma o zaman bu durumlar. Dediğim gibi 3 senedir rm-k5 kullanıyorum, ki şu an bu kulaklıktan dolayı süngerleri soyulmuş olsa da onu kullanmaya devam ediyorum: Hiç böyle saçma sapan durumlar yaşamadım. Sanal 7.1 ise gayet iyi çalışıyor, ekstra bir sürü ayarları var hem windows altı, hem kendi programıda olmak üzere. Işıklı, kumandası h7'den daha kalite, ses sürücü dışı ve kendisi h7'den kat ve kat daha güzel.
Sırf süngerleri döküldü ve h7 indirimde diye aldım bu ürünü. Sonuçta markanın da etkisi var, güvendim her ne kadar arkadaştan dolayı sorun yaşasam da. Fakat pişman ettiler.

Değişim ya da iade kararı çıktı. İade değil de değişim istiyorum. H7 ellerinde yok sanırım. Kablosuz versiyonu var. Hyperx cloud düşünüyorum fiyat farkı verip. Cloud 2 7.1 kablolu versiyon iyi diye duydum. Değişim yaparlarsa bire bir aynısına denk gelir. Başka model önerir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı