İtopya'da sistem sepete eklenmiyor

Mirac Acar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sarıyer
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.
EFEMUTI-GAMER/INTEL Core i3 10100F/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P OC 4GB/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA İtopya.com'dan bu sistemi alacağız kuzenim için ama sepete eklenmiyor. 5 farklı cihazda denedik olmuyor ürün sepete eklenmiştir diyor sepete baktığımızda 0 ürün gözüküyor. Stok sıkıntısı yok gibi görünüyor. Neden böyle bilen var mı?

O sistemi almanızı önermem çok kötü bir sistem SSD çöp PSU çöp.

SSD çıkarıp bunu alın:Samsung 500 GB 870 Evo MZ-77E500BW 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Attığınız sistemden çok daha kaliteli.
Bu fiyata daha iyisini bul o zaman. Ayrıca SSD'yi kullanıyorum kornik sorun var diyorlar ama ben normalin üstünde değerler alıyorum. 7 aydır kullanıyorum.

SSD kesinlikle kronik sorunlu sadece sizde olmadığı için iyi bir SSD olmuyor.

Ayrıca SSD'yi kullanıyorum kornik sorun var diyorlar ama ben normalin üstünde değerler alıyorum. 7 aydır kullanıyorum.
Yalan atıyoruz size, kusura bakmayın. Kesinlikle çok iyi bir SSD, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Buradaki insanlar da artık ne yaptılar ise, sorun çıkarttırmışlar bu güzelim SSD'ye. (!)
https://www.technopat.net/sosyal/ara/6557636/?q=adata+su630+düşük&o=relevance

@68055 Hocamın attığı SSD'yi alabilirsiniz, ancak İtopya sistemden SSD'yi tamamen çıkartmaya izin vermiyor sanırsam.

SSD çıkarıp bunu alın:Samsung 500 GB 870 Evo MZ-77E500BW 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Tamamdır hocam önerilerinizi dikkate alacağım.

Dün bu kasayı işlemcisini i5 10400F ile değiştirip satın aldık mağazadan teslim alacağız yarın. SSD olarak bütçemiz yoktu İtopya'dan indirimdeki şu SSD'yi aldık; PATRIOT 512GB P210 SATA 3.0 2.5" SSD (520MB Okuma / 430MB Yazma) | ITOPYA hızlar kullanacak kişi için yeterlidir o yüzden çok sıkıntı değil. Kulaklık olarak; Gamenote H2016D RGB Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri mouse olarak ise ince hesaptan cuma indirimden şu mouse yi aldık; MSI Clutch GM08 3200DPI (Yazılım ile 4200DPI) 6 Tuş USB Optik Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse - incehesap.com kargo ile 125 TL'ye geldi. Teşekkürler öneriniz için :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı